Dynamo MB – Bang MB 6:2

V souboji týmu ze spodku tabulky si domácí Dynamo drželo po celý průběh utkání mírný náskok, který postupně navyšovalo. Hosté předvedli snaživý výkon. Nejlepší hráči: Zima, Majcher – Londzin. Poločas: 3:1.

Lucky Team – Nakaši 4:6

Strhující utkání mělo naprosto vyrovnaný první poločas. Nakaši ve druhé části hry gólově odskočilo a mírný náskok vnesl i klid do jeho hry. Hosté se nakonec radovali z dalších 3 bodů, díky kterým si upevnili svou pozici na čele okresní ligy. Nejlepší hráči: Zahrada – Charvát, Pavlousek. Poločas: 2:2.

Mn. Hradiště – Dynamo 11:7

Hradiště v nabité sestavě pohodlně soupeře přehrálo a k vidění byla celá řada hezkých kombinačních akcí. Hradiště v závěru pod dojmem vysokého náskoku polevilo v koncentraci, což mělo za následek snížení ze strany hostů. Nejlepší hráči: Kraus, Fencl – Pošmourný. Poločas: 5:1.

Malibu B – Bang MB 8:1

Oslabení hosté, kteří nastoupili pouze se šesti hráči, měli být pro posílenou rezervu Malibu snadnou kořistí, ale opak byl pravdou. Malibu vedlo v poločase pouze 1:0 a hned v úvodu druhého Bang dokonce srovnal. Domácí si v závěru na hřišti otevřeli střelnici. Nejlepší hráči: Krejčí, Dvořáček – Feistauer. Poločas: 1:0.

Mn. Hradiště – Lucky 8:3

V dohrávaném utkání 1. kola sice hosté v 18. minutě vedli 2:1, ale domácí především zásluhou obávaného střelce Krause utkání nejen otočili, ale pohodlně si dokráčeli pro tři body. Nejlepší hráči: Kraus, Fencl – Pavliš. Poločas: 3:2.

Sestava 3. kola: Puskajler (Nakaši) – Fencl (Hradiště), Pavlousek (Nakaši), Kraus (Hradiště), Krejčí (Malibu B).