Tábor - Bakov nad Jizerou - 5:5

Trenér Bakova Jiří Baborák: „Před zápasem bych bod z Tábora bral, zvláště když mi večer před zápasem zatelefonovala naše gólmanská jednička a opora týmu Michal Puš, že ho sklátila angína. A protože druhý gólman byl také nepoužitelný, musel mezi tyče bez jediného tréninku veterán Milan Hikl, který ale v zápase podal velmi kvalitní výkon. Ale po zápase jsem tak trochu zklamaný, že v týmu nemáme více zkušených hráčů, kteří by nadějný vývoj a vedení udrželi do vítězného konce. Trochu emocí na naší lavičce zvedl odpískaný roh v době největšího tlaku soupeře 40 vteřin před koncem, kdy teč na roh viděl snad jen rozhodčí. Vzhledem k vývoji utkání se domnívám, že jsme spíše body ztratili.“


Branky: 12. Císař, 13. Cypra, 30. Čech, 35. Cypra, 40. Prokeš – 7. Kracman, 9. Brychta, 11. Hůlka, 25. Kracman, 31. Kracman. Diváků: 100. Poločas: 2:3.
Bakov nad Jizerou: Hikl – Brychta, Kracman, Valeš, Šolc (Doležal) - Blažek, Bílek, R. Kohnhäuser, Hůlka (Vl. Kohnhäuser, Kozma). Trenéři Baborák Jiří a Hůlka Josef.