Svému městskému rivalovi mohl pomoci Foboz Slaný, který sehrál v Kralupech skvělou partii, ale z vítězství se neradoval. Kralupy si vítězstvím zajistili minimálně třetí příčku, na kterou Hrasl už nedosáhnout nemůže. Ten v roli hostí deklasoval nevýrazný rakovnický Atlantic, na lepší než bramborovou medaili to stačit nebude.

Skvělé výkony předvádějí benešovští Tenisáci, kteří po prohraném prvním poločase ve druhé části Rohožník přestříleli. Týmy odsouzené k sestupu nebodovaly. Rakovnický Kings nezvládl v Bělé poločas, prohrál jej o čtyři branky a stejný rozdíl byl i na konci zápasu. Dvacet tři branek padlo ve Slaném, kde domácí rezerva Třebusic přivítala kralupské Jiko. Diváci byli svědky brankových hodů, domácí se trefili sedmnáctkrát, hosté přidali šest zásahů.

Krajský přebor – 21. kolo

AFC Kralupy – Foboz Slaný 5:1 (2:1), PK Třebusice B – Jiko Kralupy 17:6 (8:3), Atletic Rakovník – Hrasl Slaný 4:13 (2:5), Tenisáci Benešov – Rohožník Praha 21 3:2 (0:2), Atmos Bělá p. B. – Kings Rakovník 8:4 (4:0).

1. SC Veltěž 20 15 3  2  164:85   48
2. OTH Hořovice 20 14 4  2  153:87   46
3. AFC Kralupy 21 14 2  5  139:86   44
4. Hrasl Slaný 21 13 1  7  152:90   40
5. Tenis Benešov 21 12 1  8  107:76   37
6. Foboz Slaný 21 11 1  9  140:128  34
7. PK Třebusice B 21  7 3 11  115:139  24
8. Atmos Bělá p. B. 21  8 0 13  129:154  24