V příjemném prostředí se z vítězství mezi registrovanými radovala dvojice Hlubuček – Hurta, druzí skončili Jelínek – Klacek, třetí Kaňka starší – Kaňka mladší. 
Ve smíšených dvojicích zvítězil pár Hanousek – Hanousková, druhou příčku obsadili Vrabec – Žďánská, třetí Šorejs – Zahustelová. 

Mezi veterány kralovala dvojice Vrabec – Hrubý, druhé místo vybojovala dvojice bývalých československých reprezentantů ve fotbale Jan Berger a Jan Fiala. Třetí místo získala dvojice Lank – Kočí. Turnaj skončil zklamáním pro dvojici Jiří Kukla – Petr Rubeš. 

Deštivá neděle patřila v Mladé Boleslavi Běhu městem.
Deštivá neděle patřila v Mladé Boleslavi Běhu městem

Právě Jiří Kukla, spoluorganizátor turnaje a spolu s Rubešem i vítěz 14 veteránských turnajů, si dělal zálusk na vítězství. Nakonec ale dvojice skončila v poli poražených. „Musím všem, kteří skončili před námi, pogratulovat. Prostě byli tentokrát lepší. Musím přiznat, že už nyní myslím na odvetu, protože tenhle turnaj se nám nevyvedl. Já sám jsem hrozně naštvaný a zklamaný. Ale je to sport, pokaždé to nevyjde,“ uvedl po turnaji znechuceně Jiří Kukla. Toho turnaj nezastihl v nejlepší zdravotní kondici. „Měl jsem poměrně vysoké hodnoty hladiny cukru v krvi, mám totiž cukrovku. Tak jsem toho chvílemi měl doslova plné zuby. Nicméně atmosféra na turnaji a přítomnost mnoha přátel mne postavila na nohy. Jen jsme nevyhráli. Tak snad příště.“

Kukla sice nevyhrál, ale za výkon a pořadatelství si zaslouží obrovskou pochvalu. Turnaj pořádal tradičně spolu s Vítězslavem Vrabcem a Pavlínem Jirků, bývalým známý fotbalovým rozhodčím známým pod přezdívkou Paša. Ten turnaj zároveň moderoval, hrál a, tak jak je znám, staral se o zábavu.

„Nesmíme zapomenout na manželku Jarušku, která se stará o to, aby přítomným nekručelo v břiše. Tedy o občerstvení,“ dodal Jiří Kukla. 

Ve Sportovním areálu Kolomuty se uskutečnil o víkendu nohejbalový turnaj trojic - 10. ročník Helada Cup, kterého se zúčastnilo 31 hráčů, 10 týmů.
FOTO: Kolomuty ovládli nohejbalisté