Slovanka Mladá Boleslav – Strakonice 69:52

Po porážce v prvním  kole ŽBL hostila Slovanka doma družstvo Strakonic. Ty v prvním kole neuspěly na palubovce Karlových Varů.
Slovanka změnila trenéra a velmi podstatně i herní styl. Samozřejmě chvíli potrvá než si vše sedne, ale Slovanka doma opět nezklamala. Počáteční vedení 16:6 se velmi rychle proměnilo ve stav 23:25 pro hosty. Domácí v tuto chvíli hráli bez Hany Nezdařilové, a to nebylo pro další vývoj hry dobré. Domácí kapitánku trápí bolesti zad a po celý zápas byla v péči fyzioterapeutky. Za vyrovnaného stavu ve druhé čtvrtině poprvé trenér Veselý nasadil do hry novou tvář kádru Slovanky.
Porschia Green se proměnila v mladoboleslavské Porsche. Vynikající hráčka ve všech herních činnostech. Ač na hřišti skoro nejmenší, doskakovala pod oběma koši a pivotmanky Strakonic se nestačily divit. A vlastně úspěšně nahrazovala i své vysoké kolegyně pod košem. Slovanka rozhodla o osudu zápasu ve třetí čtvrtině, kdy hráčky co zvedly, to daly. Padaly trojky, padaly trestné hody a povedl se i nějaký rychlý protiútok. Ke konci zápasu si zahrály i dorostenky z lavičky Slovanky . V dalších kolech má Slovanky velmi těžký los, ale tento domácí zápas ukázal možnosti kádru a určitě je na čem stavět.

Slovanka: Green 17,  Tesaříková 16,  Nezdařilová 10,  Šípová 8,  Dujsíková 7, Pospíšilová 6, Satoranská 4, Opočenská 1, Běhalová, Červenková, Effangová, Kracíková.