Je to tady! O víkendu vyběhnou na pažity také fotbalisté v okresních soutěžích. A stejně jako každou sezonu i v jarní části té letošní bude třináct kol doprovázet tipovací soutěž Boleslavského deníku Fortuna liga.

Již od pondělí vychází každý den v tištěném vydání soutěžní kupon s vybranou desítkou zápasů, kterou je potřeba co nejpřesněji natipovat. Tak to bude probíhat i po dalších dvanáct týdnů. Na konci soutěže bude známo jméno vítěze této oblíbené soutěže?

Bude jím opět Petr Hejno, který zaznamenal neuvěřitelný hattrick, když vyhrál třikrát za sebou? Nebo někdo jiný? Budete to právě vy? Změřte síly s ostatními fotbalovými znalci z okresu.

Na vítěze každého kola čeká tričko a také volná sázenka do Fortuny. Celkový vítěz si pak odnese sud piva od Pivovaru Rohozec a také elektrickou sekačku Stiga. Druhý v pořadí si na sebe oblékne podepsaný dres českého nároďáku a tiket do Fortuny v hodnotě tisíc korun. No a pro třetího v pořadí je připraven mobilní telefon pro dvě SIM karty od společnosti Mivvi.

Své tipy je nutné doručit do redakce Boleslavského deníku, poštou nebo osobně, vždy do pátku do 15 hodin. Od druhého kola bude možné sázet také po internetu prostřednictvím stránek www.fortunaliga.cz, kde naleznete také podrobnosti k soutěži.