Ml. Boleslav – Chodov 6:5

Hosté, kteří se před sezonou hodně posílili, se prezentovali slušnou kombinační hrou, domácí se spoléhali na rychlé brejky.
Do boleslavské sestavy se po delší pauze vrátil dirigent Petr Novotný a jeho přítomnost byla znát.

Boleslav šla do vedení brankou Volfa z přesilovky, jenže hosté dokázali bleskurychle odpovědět vyrovnáním. V závěru první části se ujala jediná střela, když po rozehrání standardní situace skóroval domácí Hostinský.

Domácím patřil úvod druhé třetiny a Hostinský navýšil jejich vedení, když doklepl do prázdné branky přihrávku Tůmy. Hosté však dokázali snížit Hanicem. Pak musela Boleslav vzdorovat při pětiminutovém vyloučení Jiřího Boušky, ale vyloučením hostujícího Dvořáka se síly vyrovnaly.

Rychlým gólovým vstupem do třetí třetiny se domácí ujali vedení už 5:2 a zdálo se být jasno. Nebylo. Hosté se dostali do ofenzívy a dokázali stav utkání vyrovnat.

O výhře domácího celku rozhodl dvě minuty před koncem Jiří Bouška po spolupráci s Novotným.

Branky: 14. a 26. Hostinský, 13. Volf, 42. Fojta, 44. Novotný, 59. Jiří Bouška – 13. Šochman, 31. Hanic, 47. Bartošek, 50. Schwan, 53. Dvořák. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1. Diváci: 100. Třetiny: 2:1, 1:1, 3:3.
Ml. Boleslav: Koráb – Tůma, Cvrček, Slaný, Motejzík, Kavalír – Jiří Bouška, Volf, Novotný, Fojta, Pavel Bouška, Hostinský.

Boleslavští sokolové se vítězstvím posunuli na 5. místo v tabulce a neztrácejí kontakt s jejím čelem. V neděli 13. ledna zajíždějí do Brna, doma se představí v neděli 20. ledna od 14 hodin proti stále se lepšícímu Havířovu.