Úvodní třetina se hrála za převahy domácích a nabuzený Chodov šel do vedení už v 5. minutě. Akce boleslavského týmu, ve kterém nenastoupil pro zranění Petr Novotný, postrádaly rasanci, přesto se podařilo Fojtovi vyrovnat.

V prostřední části však hráli lépe hosté, kteří se dvakrát prosadili díky Fojtovi a nováčku v dresu Sokola, sedmnáctiletému Gwuzdzovi. Navíc se několika výbornými zákroky prezentoval boleslavský gólman Pajer, který přišel do města automobilů právě z Chodova.

Závěrečnou třetinu začali lépe domácí a už po 18 vteřinách skóroval Pejša. Pak se několikrát vyznamenal Pajer a přišla uklidńující branka z hole novice v týmu hostů Slaného. Ten byl nejlepším boleslavským hráčem.

Následný tlak Chodova hosté přestáli bez újmy a výsledku dal konečnou podobu Fojta střelou do prázdné branky a zkompletoval tak svůj hattrick. Po nepovedeném utkání na domácí půdě s ostravským Pepinem si tak Boleslav výhrou v Chodově zdvihla sebevědomí. Po třech kolech je na 4. místě tabulky.

Branky: 5. Schwan, 41. Pejša – 17., 30. a 60. Fojta, 36. Cvrček, 49. Slaný. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. Diváků: 120. Třetiny: 1:1, 0:2, 1:2.

Mladá Boleslav: Pajer – Tůma, Cvrček, Slaný, Motejzík – Jiří Bouška, Volf, Veselý, Pavel Bouška, Hostinský, Fojta, Gwuzdz