Billy Boy Mladá Boleslav - 1. SC WOOW Vítkovice 5:3 (1:1, 2:0, 2:2)

Branky: 3. a 60. Novotný, 33. J. Bouška, 33. Ekl, 44. Gwuźdź - 11. L. Hrubý, 51. Veltšmíd, 55. Matúš. Diváci: 655

Mladá Boleslav se před zaplněnou městskou sportovnáí halou ujala vedení už ve třetí minutě díky Novotnému. V polovině úvodního dějství sice vyrovnal Lukáš Hrubý, ale ve 33. minutě během 37 sekund hráči Billy Boy po trefách Jiřího Boušky a Ekla odskočili na dvoubrankový náskok.

Po trefě Gwuźdźe na 4:1 ještě vykřesali naději Ostravanům Veltšmíd s Matúšem, 37 sekund před koncem však pojistil výhru Novotný.

"Ve třetí třetině jsme začali hrát pasivně a dostali jsme soupeře do hry. Děkuji divákům za super atmosféru a klukům za bojovný výkon až do poslední minuty," řekl trenér Mladé Boleslavi Tomáš Janeček.

Čtvrté semifinálové střetnutí se uskuteční v neděli od 19 hodin opět ve sportovní hale v Mladé Boleslavi.