„Řekl bych, že Liberec je v jiné kategorii týmů než se my můžeme potkávat," hodnotil trenér Benátek Milan Hadrava a svá slova rozvedl: „To znamená, že hrají silově. Na začátku byla naše i jejich hra o hodně chybách. Dukla nás zatlačila hlavně servisem a blokem."

Kapitán Benátek Pavel Starý přiznal, že kromě druhého setu byl zápas jednoznačnou záležitostí pro domácí. „Náš výkon byl ovlivněn tím, že nás v týdnu opustil nahrávač Tomáš Jambor, který odešel pracovat. My jsme pořádně netrénovali a víceméně jsme dnes hráli v takové, nechci říci improvizované, ale nové sestavě. Největší problémy jsme měli na příjmu podání a také si myslím, že jsme ani moc neubránili."

Další utkání čeká VK Karbo v sobotu 22. prosincena domácí palubovce. Do malebné haly u základní školy tentokrát dorazíSKV Havířovs nahrávačem Ivanem Dudou, který dlouhá léta působil v Benátkách. Poslední letošní mistrovské utkání v Benátkách začínáv 18 hodina pro diváky je opět připravena tradiční tombola.

VK Dukla Liberec - VK Karbo Benátky n. J. 3:0 (13, 23, 10). Hráno 69 minut, 400 diváků.Benátky:Hruška, Ticháček, Nesvačil, Kohlmann, Dittrich, Vencovský, Minařík, Starý, Dlouhý, Nesvačil, Rosenbaum, trenéři Hadrava, Němeček.

ZDENĚK ŠOLC