Doubrava – Brandýsek 2:10
Krutý výsledek zažil nováček futsalové divize v úvodním domácím zápase. Od zkušeného týmu Brandýska inkasoval potupnou desítku. „Neumíme bránit," povzdechl si pouze domácím kapitán Jaroslav Bárta.
Hosté si vypracovali dostatečný náskok, i díky nedisciplinovanosti domácích hráčů, ještě do přestávky. Domácí nováček nezačal utkání šťastně a už ve 2. minutě inkasoval. Domácím se podařilo po šesti minutách vyrovnat, ale pak se více věnovali komentování výroků rozhodčích a zkušení hosté je trestali. Do půle si vytvořili pětibrankový náskok a prakticky bylo rozhodnuto.
Branky: Horák, Havel – Růžička 3, Čížek 3, Kroc 2, Rychlý, Tesař. Rozhodčí: Dragoun, Nagy. ŽK: 4:1. Diváci: 60.

HFK Příbram – Atmos Bělá 10:7
Domácí měli famózní vstup do zápasu a po třech minutách vedli 3:0. Hosté se poté uklidnili a vyrovnali hru. Domácím se však střelecky dařilo a po čtvrthodině hry vedli již o pět branek. Hosté stihli do přestávky dvěma góly trochu snížit gólové manko. Domácí si však utkání pohlídali.
Branky: Kuba 4, Šutek 3, Ptáček, Vojtíšek, Hájek – M. Toman 3, J. Toman 2, Tošovský, Pára. Rozhodčí: Orálek, Kopic. ŽK: 0:2. Diváci: 12.

Viva Příbram – Joga MB 8:4
Do Příbrami cestoval i druhé zástupce okresu a ani on neuspěl. V souboji s nováčkem domácí zprvu pouze dotahovali vedení Jogínů. Ovšem do šaten se šlo po zbytečném gólu minutu před koncem za stavu 3:3. Vstup do poločasu druhého byl pro hosty jako z hodně špatného snu. Viva rychle odskočila na rozdíl tři branek a de facto bylo rozhodnuto. Konečný výsledek 8:4 je pro Boleslavany nakonec hodně krutý.
Branky: Pravda 2, Trefný 2, Štochl 2, Branžovský 2 – Novotný, Brodský, Karela, Valenta. Rozhodčí: Peták, Chyba. ŽK: 0:1. Diváci: 53. 

Malibu MB – Jablonec 5:4
Když dostal minutu před koncem futsalové II. ligy Západ domácí Pavel Král červenou kartu za skluz na hostujícího hráče v gólové šanci, tak asi málokdo ve sportovní hale doufal, že by mohlo Malibu ze souboje nováčků vyjít jako vítěz.
Nařízený přímý kop v přesilovce, ale chytil brankář Tvaroh a pak se děly věci. Zdeněk Bělík se dostal k míči, proběhl s ním tam a zpátky, na polovině ho předal Boškovi, který našel Maňase na útočné polovině. Po jeho přihrávce trefil Bělík břevno a odražený míč poslal do branky Marek Maňas. To všechno půl minuty před koncem zápasu a navíc v oslabení! O tři minuty před tím přitom ještě hosté vedli 4:3 a Malibu vyrovnávalo při hře bez brankáře, kdy se poprvé v sezoně trefil Petr Plintovič.
Branky a nahrávky: 7. Bělík (Tvaroh), 15. Korejza (Karásek), 21. Kohnhäuser (Bělík), 37. Plintovič (Maňas), 40. Maňas – 18. Hanould (Žemba), 25. Kovařík (Bernát), 30. Bernát (Kovařík), 33. Prášil (Bernát). Rozhodčí: Gryc, Černý. ŽK: 1:2. ČK: 2:0. Diváci: 210