DFK Slaný – Malibu MB 5:5

Neoblíbeného soupeře schytali boleslavští futsalisté hned za čerstva v prvním kole divize. A oba celky předvedly v zápase parádní futsal se spoustou šancí. V prvním poločase dokázalo Malibu dvakrát smazat náskok domácích. Poté mělo dokonce více ze hry, ale trefilo pouze dvakrát tyč. A tak přišel trest. Domácí dvakrát překonali jinak skvělého gólmana Tvaroha. Hosté se vrhli do osvědčené power-play a na snížení minutu a půl před koncem dokázali navázat skvěle sehranou kombinací a deset vteřin před koncem přišlo zasloužené vyrovnání, když do prázdné branky uklidil míč Javůrek.

Branky: Nedvěd, Tauš, Mrština, Kubenka, Švarc – Maňas 2, Polanka, Bůžek, Javůrek. Rozhodčí: Kubr, Češek. ŽK: 1:2. Diváci: 15.
Malibu: Tvaroh – Pechanec, Leskovjan, Bělík, Javůrek, Kohnhäuser, Polanka, Bůžek, Maňas.

Atmos Bělá – Třebusice 6:1

Atmos v prvním kole divize A bodoval naplno, když porazil PK Třebusice. Do prvních šancí se dostali sice hosté, gól však dát nedokázali. Poté vzali otěže zápasu pevně do rukou domácí, v sedmé minutě se ujali vedení a do konce poločasu stihli v 16. minutě po rychlém brejku zvýšit na 2:0.
V druhém poločase hostům docházely síly, přesto se jim podařilo za stavu 3:0 snížit. Při následné power-play kontaktní gól už ale nepřidali a naopak ještě třikrát inkasovali. Konečný výsledek 6:1 tak odpovídal průběhu zápasu a tři body zůstaly zaslouženě v Bělé.

Branky: Flachbart 2, Karásek 2, Holický 2 – Červenka. Rozhodčí: Hanzlík, Lutka. ŽK: 0:0. Diváci: 30.
Atmos: J. Verner – Flachbart, Karásek, Holický, Štefan, Kvajsar, L. Verner, Tošovský, Toman.

MBV MB – Čechie Slaný 6:5

Boleslavský tým v krajském přeboru porazil ve strhujícím zápase slánskou Čechii. „Nakonec jsme po heroickém výkonu zvítězili, ale přiznejme si, že jsme měli trochu více štěstí než hosté," hodnotil utkání manažer týmu Jan Valeš. Minutu před koncem se totiž nechal vyloučit za stavu 6:5 po druhé žluté Tomáš Doležal a Slánští hráli pět na tři, přesto ale domácí tři body udrželi.

Branky: Konečný 2, Doležal 2, Blažek, Pára – Kvapil 2, Bůžek, Průcha, Hora. Rozhodčí: Křivka, Hervert. ŽK: 3:2. ČK: Doležal (MB). Diváci: 14.
MBV: Bednář – Blažek, Žižka, Konečný, Hůlka – Pára, Hubač,Valeš (Horváth), Doležal - Šebek.

Yankees Nový Bor – Doubrava 5:7

Jizeran Doubrava využil právo postupu z okresní soutěže do krajského přeboru. Jelikož ale hraje své zápasy v turnovské sportovní hale, byl zařazen do libereckého krajského přeboru. V jeho premiéře uspěl na půdě loni třetího Yankees Warriors Nový Bor. V samotném zápase Jizeran určoval od začátku tempo hry a do vedení je poslal již v 5. minutě historicky prvním krajským gólem kapitán Bárta. Zazářila zejména nová posila Doubravy Havel autor tří branek a famózně chytající Václav Petr.  Slabší byla  produktivita, kde Doubrava neproměnila spoustu jasných šancí a také časté útočné fauly po kterých dvakrát inkasovala z 10timetrových kopů za akumulované fauly. Tři body však nakonec hosté odvezli i díky podpoře početného fanklubu, který je přijel podpořit.

Branky: Zemanec 3, Jezdinský 2 – Havel 3, Halfar, Bakoš, Bárta, Císař.
Doubrava: V. Petr – Halfar, Jeleček, Hujer, Lhoták, Vondráček, Císař, Bárta, Odcházel, Bakoš, Z. Petr, Havel.