Malibu MB – Brandýsek 5:5

Doslova infarktový závěr měl zápas futsalové divize. Boleslavští futsalisté jej odehráli v benáteckém exilu, a přestože byli během celého zápasu lepším týmem, vedli během čtyřiceti minut pouhých patnáct vteřin.
V poločase dokonce prohrávali 0:2. Vloni druholigový Brandýsek přijel ve značně kombinované sestavě, a tak se soustředil převážně na bránění. To dělalo domácím problémy a pět minut před koncem prohrávali 1:4.
Na řadu přišla osvědčená hra bez brankáře. Během tří minut dokázaly Růžovky vyrovnat na 4:4. To jim však bylo málo, a tak pokračovaly v power-play. Ta přinesla požadované ovoce dvacet vteřin před koncem, kdy poslal Malibu do vedení Polanka. Brankáře tak stáhli hosté a podařilo se jim šťastnou střelou téměř z poloviny hřiště trefit konečnou remízu 5:5.
Branky: Polanka 2, Miškovský, Pechanec, Volf – L. Kroc 2, P. Kroc 2, Mladý. Rozhodčí: Hervert, Křivka. ŽK: 2:0. Diváci: 10.

HFK Příbram – Atmos Bělá 6:3

Po sestupu z divize se tým Bělé stále nemůže najít a patří mu příčky u dna tabulky. Do Příbrami přijel Atmos pouze jedním autem, tedy bez možnosti střídání. Futsalisté HFK trpělivě čekali, až se jejich soupeř unaví a v posledních deseti minutách rozhodli o svém třetím vítězství za sebou.
Branky: Hájek 3, Kříž, Šutek, Bernát – Sabol 2, L. Verner. Rozhodčí: Šnýdr, Vážan. ŽK: 0:0. Diváci: 10.

Slatina – Joga Players 8:4

Souboj dvou nováčku krajského přeboru zvládl lépe ten z Kladenska. Hostům nevyšel hlavně první poločas, po němž prohrávali 0:5. Ve druhém se už sice dokázali střelecky chytit, ale domácí si pohlídali svůj náskok.
Branky: Klempt 2, Schonfelder, Krpec, Jeřábek, Paluka, Vošmera, Tenkl – Kiceluk, Dufek, Kučera, Karela. Rozhodčí: Kovařík, Kopic. ŽK: 1:1. Diváci: 10.

Čechie Slaný – MBV MB 14:8

V nedobré formě pokračovali futsalisté MBV. Tentokrát dostali výprask od slánské Čechie. Už v poločase prohrávali 3:9, nakonec z toho byla porážka 8:14.
Branky: Průcha 4, Stolár 3, Kvapil 2, Hora 2, Chadima, Nosek, vlastní – Pára 3, Konečný, Valeš, Blažek, Šebek, Král. Rozhodčí: Kalík, Vaněk. ŽK: 3:2. Diváci: 10.

Doubrava – Pampuch Liberec 9:5

Skvělé výkony z posledních zápasů posunuly Doubravu už na čtvrté místo libereckého přeboru. V domácím zápase proti Liberci si postupně budovala svůj náskok. Třemi góly se blýskl Nedošetko. O víkendu čeká Doubravu derby zápas s rezervou Dalmachu Turnov.
Branky: Nedošetko 3, Koubek 2, Havel 2, Tvrdý 2 – Jícha 3, Vyhlídko, Abrahám. ŽK: 1:1.