Auto Škoda – Zruč n. S. 32:28

Domácí házenkáři nastoupili k utkání regionální ligy házené mužů opět s mladíky v sestavě.

Zkraje hrála obě družstva opatrně. Hra byla z obou stran vyrovnaná a v 8. minutě to bylo 4:4. Pak si hráči HC Auto Škoda vytvořili tříbrankový náskok a ve 13. minutě vedli 8:5. Hostům stačili další tři minuty k tomu, aby vstřelili tři branky v řadě a vyrovnali na 8:8. Hráči obou družstev se po dalších deset minut střídali ve střílení branek. V posledních třech minutách první části hry domácí házenkáři opět strhli vedení výrazněji na svou stranu.

Ve druhém poločasu si boleslavští házenkáři udržovali tříbrankové vedení. Nakonec pětibranková šňůra jim zaručila dostatek klidu do závěrečných minut.

Auto Škoda: Kuka, Palo – F. Janhuba 2, T. Houška 5, Polesný, J. Janhuba, V. Kuchta 1, Bekert 2, B. Kábrt 5, A. Pavlíček 7, M. Novák 2, J. Houška 3, Kulas.