Combix Ústí – Malibu MB 10:5

Nováček s přehledem porazil Malibu, rozhodující náskok získal ještě do přestávky, hostům nepomohla ani dlouhá power-play. Hosté byli od začátku utkání pod tlakem domácích, tomuto odolávali, přesto po čtvrthodině prohrávali rozdílem pěti branek. Hosté dokázali do přestávky snížit.
Do druhého poločasu hosté vyrukovali s hrou bez brankáře, ale po chybě domácí zvýšili stav a bylo o vítězi de facto rozhodnuto. Přesto hosté stále bojovali a nenechali domácí hráče v klidu, nakonec ve hře bez brankáře vstřelili 4 branky a alespoň trochu zmírnili hrozivé skóre.

Branky: Krok 5, Hladík 2, Friedl, Herián, Černohorský – Boško 2, Leskovjan, Pechanec, Polanka. Rozhodčí: Smreček, Šmíd. ŽK: 2:0. Diváci: 50.

Atmos Bělá – Balticflora Teplice B 4:5

Atmos v neděli přivítal Balticfloru Teplice, tým z vrchních pater tabulky. V prvních minutách byl zápas z obou stran opatrný, přesto si hosté dokázali vytvořit několik šancí, které ale dokázal brankář domácích Verner zneškodnit. Skóre tak nakonec otevřeli domácí, ale po několika minutách se projevila herní kvalita Balticflory a mezi 14. a 16. minutou třemi góly prakticky rozhodla o osudu utkání.
Ve druhém poločase se aktivity ujali domácí a nakonec v oboustranně atraktivním futsalovém utkání sahali po remízovém výsledku. I přes solidní výkon se tak Atmos propadl na desátou příčku, hosté z Teplic se naopak ujímají vedení v tabulce Divize.

Branky: Véle, Sabol, Toman, Holický – Doležálek 2, Krejčí, Tyl, Kučera. Rozhodčí: Černý, Kudrna. ŽK: 1:4. Diváci: 80.

MBV MB – Mělník B 9:2

MBV přehrálo v krajském přeboru v poklidu rezervu Olympiku, domácím na to bohatě stačil první poločas. Utkání bylo od začátku zcela v režii domácích hráčů, kteří šli do poločasové přestávky s dostatečným náskokem sedmi branek. Po změně stran však domácí přišli na hrací plochu s velkou dávkou nejistoty, toho využili hosté, zvýšili tlak, ale v koncovce se to neprojevilo. Střelecké trápení hostů skončilo až v poslední čtyřminutovce, kdy alespoň trochu zmírnili hořkost zasloužené porážky. Domácí Pára si vystřelil hattrick.

Branky: Pára 3, Šolc 2, Blažek, Kraus, Žižka, Horváth – Šuba, Hrdý. Rozhodčí: German, Trlida. ŽK: 3:1. Diváci: 13.

Legnex Jablonec – Jizeran Doubrava 5:7

Jizeran Doubrava v mini hale přetlačil futsalovější  Legnex Jablonec a vyhoupla se na společné 3. místo v tabulce Libereckého krajského přeboru.

Branky: Řeháček 2, Lietava 2, Bursa – Lhoták 2, Císař 2, Jeleček, Bárta, Vrabec.