Interma Liberec – Jizeran Doubrava 6:14
Hosté začali aktivněji a od začátku působili sehranějším dojmem. Domácí brankář si navíc vybral slabší den a tak hosté měli po úvodní čtvrthodině pětibrankový náskok. Domácí poté vstřelili dva slepené góly, které ještě dávali naději na případný úspěch, ale hosté žádné drama nepřipustili. Hosté si dobře zastříleli, v závěrečné desetiminutovce se trefovali jen hosté, nejaktivnější byl Vavřich, který se trefil do liberecké sítě celkem šestkrát, dobře mu sekundoval Tvrdý, který vstřelil hattrick. Jizeran si v odvetách připsal teprve druhou výhru a posunul se o jedno místo dopředu, nyní je devátý.
Branky: Jíra, Kuzněcov, Lode, Smrž, Pittner, Budský – Vavřich 6, Tvrdý 3, Dlouhý 2, Jeleček, Císař, Hyka. Rozhodčí: Nagy, Vrtal. ŽK: 1:3. Diváci: 10.

Joga Mladá Boleslav – Foboz Slaný 1:4
V mladoboleslavské hale nebylo k vidění příliš branek, přestože se hosté trefili hned v úvodních vteřinách utkání. Na tuto branku domácí zareagovali po sedmi minutách hry vyrovnáním, ale jak se později ukázalo, byla to jejich jediná vstřelená branka. Ještě do přestávky hosté udeřili ještě jednou, čtyři minuty před poločasovým hvizdem. Také úvod druhé části hry vyšel lépe hostům, potvrdili své vedení a soustředili se zejména na obranu. Domácí hráči drželi míč častěji na svých futsalkách, ale díky výbornému slánskému gólmanovi Dlouhému a velmi disciplinovanému výkonu všech hostujících hráčů se domácí již střelecky neprosadili. V závěru domácí zkusili power-play, ale inkasovali do prázdné, pojistku výhry soupeře.
Branky: Mulač – Fedrhanc 2, Tauš, Kratina. Rozhodčí: Dragoun, Tylchert. ŽK: 1:1. Diváci: 13.

MCE Slaný – Atmos Bělá pod Bezdězem 8:8
Vyrovnané a korektní utkání bohaté na branky. Úvod utkání vyšel brankově lépe domácímu celku, který získal po čtvrthodině hry vedení o tři branky. Hosté se dostali do hry až těsně před přestávkou a zásluhou dvojice Korejza, Karásek šli nakonec do druhé části hry jen s jednobrankovým mankem. Také po přestávce domácí dlouho vedli a hosté jen dotahovali. Ještě po půlhodině hry byl stav nerozhodný, hosté třikrát smazali gólové manko a nakonec se pět minut před koncem dostali poprvé i do vedení. To však trvalo jen chvilku, domácí srovnali a nakonec vydolovali z tohoto utkání alespoň bod.
Branky: Říčka 2, Snovický 2, Nykl 2, Hrdlička, Hansl – Karásek 3, Korejza 2, Hodovanec 2, Pára. Rozhodčí: Stádník, Laštovička. ŽK: 0:1. Diváci: 10.

Všechny tři celky Mladoboleslavska budou mít v závěru sezony ještě honičku se záchranou. Doubrava je v divizi na devátém místě, na jedenácté Dobřichovice má pšt bodů k dobru. Velký náboj bude mít nedělní derby v krajském přeboru mezi Atmosem a Jogou. Pět kole před kol před koncem je Joga devátá (18 bodů) a Bělá jedenáctá (17).