Generálka národního hokejového týmu v „outů areně. Navíc Češi s Jaromírem Jágrem (možná naposled) v sestavě – to jsem si nemohl nechat ujít. Naše tříčlenná posádka vyrazila směr Praha ve čtvrtečním odpoledni. Jeli jsme po rychlostní komunikaci R10. Jeli jsme až do Brandýsa, od něj jsme se do Prahy už jenom sunuli. V silném krupobití nebo jak ten marast nazvat nebylo vidět na cestu, protože stěrače prostě nestíhaly. Tak jsem se pouze „držel“ mlhovek přede mnou jedoucího vozidla.

Před matkou měst se ale vyčasilo. Zaparkoval jsem v přilehlém parkovacím domě, zaplatil nekřesťanský peníz za parkovné a vydal se do nejmoderšího českého stánku. Jak jsem již říkal naše posádka byla tříčlenná.

Lístky jsem koupil přes internet a na terminálu si je vyzvednul. Byly do šesté řady – sedadla 6,7 a 8. To jsem si tedy ještě těsně před vstupem do O2 Areny myslel. Jaké bylo překvapení, když jsme v hale zjistili, že máme všichni tři sedadlo číslo šest – v šesté, sedmé a osmé řadě. Někde se stala chybička… Tak jsme obsadili tři řady po jednom sedadle a celé situaci se pořádně zasmáli. Pak můj otec říká: „Až nás někdo uvidí v televizi, tak si řekne: Ty vole, oni jsou na hokeji a mají koupený celý tři řady.“