Deltacar Benátky nad Jizerou – Egospor 3:4

Tak to je smůla neskutečná smůla. Benátečtí badmintonisté prohráli i druhý zápas na mistrovství Evropy klubů. A opět těsně o jediný zápas.
Po středeční porážce od favorizovaného Van Zundert Velo přišla čtvrteční porážka od tureckého Egosporu.

Tým tentokrát táhla mužská část. Svůj zápas vyhrál Petr Jelínek a také deblová dvojice Provazník / Okvana. Když v pátém zápase vyhrál deblový mix Provazník / Megawati měli benátečtí dva mečboly.

Jenže nejdřív prohrál svůj zápas Viki Okvana a pak nestačila Kateřina Tomalová na Yigit a Turci otočili zápas.

Zápas komentoval prezident Deltacaru Petr Martinec: „Z prohry 3:4 jsme všichni hodně zklamaní. Turecké družstvo se však opíralo o výborná děvčata, která dala základ jejich výhře. My jsme počítali se ziskem čtyř bodů, více jsme papírově asi získat nemohli. Příjemně překvapil ve dvouhře Petr Jelínek, jenž získal první bod. Naopak zklamaly mne výkony ve dvouhře jak Megawati, tak Okvany jenž se svými soupeři vůbec nedokázali držet krok a prohráli rozdílem třídy. To vidím jako základ našeho neúspěchu, na druhou stranu jak Bayrak, tak Vural podali výborné výkony. Věřím, že družstvo se z porážky oklepe a zítra v závěrečném utkání na šampionátu proti lucemburskému týmu Fiederball Scheffleng zvítězí.“

Výsledky: Jelínek – Öztürk 2:0, Megawati – Bayrak 0:2, Provazník / Okvana – Vural / Öszoy 2:0, Tomalová / Šikalová – Bayrak / Yigit 0:2, Provazník / Megawati – Öztürk / Kilic 2:1, Okvana – Vural 0:2, Tomalová – Yigit 0:2.