V družstvu mužů je největším želízkem v ohni Vladimír Kyzivát. Ten se vrací do startovního pole po roční odmlce, způsobené zraněním, zcela zdráv a ve formě. Bude však mít ztíženou pozici se startem ze zadních pozic. Přesto se věří, že Kyzivát pronikne mezi první pětici závodníků v Českém poháru a získá nominaci ke startům ve Světovém poháru a na mistrovství světa v italském Trevisu.

Bez šancí nebude ani Jan Chrobák, loni pátý muž v celkovém hodnocení. Letos bude jeho prioritou tuto pozici uhájit a svými výkony si říci o nominaci na Světový pohár i mistrovství světa.

Do kategorie U23 je zařazen Petr Kyncl. Výraznou postavou v kategorii žen bude Jana Kyptová, loňská mistryně ČR. V letošní sezoně je připravena k obhajobě titulu a získat právo startu ve Světovém poháru žen, který probíhá současně s pohárem mužů.

Mezi juniory Auto Škody bude reprezentovat jediný závodník, Josef Suchý. Jako nováček v této kategorii bude hlavně sbírat zkušenosti a předpokádá se jeho umístění od 10. do 15. místa celkového hodnocení.

Žákovská cyklokrosová kategorie Auto Škody je zastoupena ve složení: Pokorný, Obermajer, Řehák. Nejvýraznějším talentem se jeví Karel Pokorný, který již loni promlouval do medailových pozic..

Realizační tým Auto Škody je ve složení: trenér Antonín Ungerman, předseda oddílu Jan Jaroměřský, sekretář J. Orolín st., trenér žáků J. Orolín ml., masér B. Fiala, technický doprovod J. Kropáček.

Oddílové cíle jsou jasné – co nejvíce medailových pozic ve všech soutěžích.