Regionální liga mužů

Železný Brod – AŠ 26:22
Železný Brod/ Utkání se pro hosty nezačalo vyvíjet příliš dobře a v 8. minutě prohrávali 1:4. V 17. minutě jejich ztráta narostla na šest branek. Ještě do poločasu dokázala Auto Škoda zkorigovat na rozdíl tří gólů.

Do druhé části vstoupili hosté odvážněji a vypadalo to, že by mohli smazat brankový rozdíl. Domácí házenkáři však nedovolili Boleslavským víc, než aby se jim přiblížili na rozdíl dvou branek. V posledních deseti minutách ještě jistili vedení další tříbrankovou šňůrou a bylo rozhodnuto.

HC Auto Škoda: Volprecht, Michal Beneš – F. Janhuba 1, T. Kábrt 5, Rakušan 2, Marek Novák 5, T. Houška 1, Kulas 4, Polesný 1, Hejdrych 2, Makovec 1.

II. liga staršíhio dorostu

Libčice – Auto Škoda 18:32
Libčice/ Hosté chtěli potvrdit svou stoupající formu ziskem dvou bodů s posledním celkem tabulky. Od úvodních minut utkání bylo zřejmé, že hráči HC Auto Škoda budou lepším celkem. Ujali se vedení a ve 13. minutě vedli už 7:3. K výměně stran po třiceti minutách došlo za stavu 14:8 pro Boleslav.

Vstup do druhého poločasu vyšel boleslavským hráčům na výbornou. Šestibranková smršť z jejich strany zaručovala v 35. minutě jasné vedení o deset branek 19:9. I v dalším průběhu utkání kontrolovali svůj náskok a domácí k ničemu nepustili.

HC Auto Škoda: Kuka – J. Kuchta 1, Svárovský 1, T. Houška 7, Makovec 4, F. Janhuba 4, A. Pavlíček 3, Homolka 2, J. Janhuba 1, B. Kábrt 3, Jirsa 4, V. Kuchta 2.

Oblastní přebor st. žáků

Bělá pod Bezdězem/ Dvě vítězství a remízu s dosud neporaženým Sokolem Kobylisy uhráli starší žáci na mistrovském turnaji v Bělé. Auto Škoda – Bělá 20:4

Od prvních minut boleslavští hráči soupeře jasně přehrávali a sázeli hlavně na rychlý protiútok. Ve druhé půli trochu polevili z koncentrace, přesto vysoko vyhráli. Výborně Auto Škodě zachytal Železný, který se v brance objevil po delší pauze způsobené nemocí.

Auto Škoda – Mělník 25:8
Už v prvním poločase šla Boleslav tvrdě za vítězstvím a nic na tom nezměnilo, že ve druhé části povolila v obraně a obdržela několik zbytečných branek. Auto Škoda – Kobylisy 18:18

Dosud neporažený pražský celek nastoupil do utkání s větším nasazením a vedl v poločase o tři branky. Ve druhé půli se podařilo hráčům Auto Škody vyrovnat a poslední pětiminutovka byla dramatická. V brance chytal Ištván, který Boleslav ve druhé polovině několikrát podržel.

Auto Škoda: Železný, Ištván – Walter 5, Krčmář 4, Váňa 11, Kováč 16, Beneš 9, Grůša 9, Šupej 9, D. Pavlíček 5.