Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Čech se stal králem turnaje v bowlingu díky pevnějším nervům v závěru

MLADÁ BOLESLAV - Posledního bowlingového turnaje ze série Kohút Bowling Cup se zúčastnilo 16 hráčů.

8.6.2007

Nejúspěšnější hráči celoroční série bowlingového turnaje Kohút Bowling Cup: (odleva) Dagmar Vaněčková, Leoš Beluško, Jaromír Čech a Pavlín Jirků. Foto: Martina Suchá

Napínavost byla znásobena vědomím, že 5 hráčů mělo šanci stát na stupních vítězů v celoročním pořadí a tím také získat finanční prémie, vypsané hlavním partnerem turnaje.

Do finále se probojovala celá pětice hráčů, usilující o prvenství. Pevné nervy a soustředěnost nejlépe prokázal Jaromír Čech, který s přehledem vyhrál a dosáhl také nejvyššího celodenního průměru 193 bodů. A protože byl v této sérii jediným hráčem, který vyhrál dva turnaje, stal se také vítězem celoroční série.

Na druhém místě se umístila Dagmar Vaněčková, která si odnesla také cenu za nejlepší ženu jak tohoto turnaje, tak i celoroční série. Třetí skončil Leoš Beluško a to znamenalo 2. místo celoročně.

Na třetím místě celoroční série se umístil Pavlín Paša Jirků, který jako jediný ze všech vysoko umístěných hráčů tento turnaj ani jednou nevyhrál, ale držel si velké množství dalších vysokých míst.

V posledním turnaji předvedl nejvyšší nához Libor Balák (216 bodů).

8.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Chomutov - Mladá Boleslav
15

Piráti padli s Mladou Boleslaví na samostatné nájezdy

Voliči se letos premiérově vydali volit do unikátních prostor Muzea Metoděje Vlacha.
145

Zájem o volby: účast je zatím slušná

OBRAZEM: Parlamentní volby v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav - Dům kultury Mladá Boleslav byl v pátek 20. října 2017 poměrně obležen. V 15 hodin přišel s manželkou volit i šéf Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Hamáček.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.