O výrazném vítězství rozhodly plavkyně, chlapci skončili na třetím místě.

O prvenství se se nejvíce zasloužily Hojsáková, Renata Nováková, Žáková a Šoutová. Prim hrála zejména Jolana Hojsáková, který svých šest startů proměnila v šest vítězství!

Vynikající čas zaplavala na kraulové čtyřstovce (5:35,2), což byl nejvýše bodovaný výkon v celé soutěži. Výborným časem se prezentovala na 100 metrů kraul a významně přispěla k vítězství dívčí polohové štafety drtivým finišem na kraulovém úseku.

Druhou boleslavskou nejúspěšnější plavkyní se stala Kristýna Žáková. Vyplavala pět druhých a jedno třetí místo. Zaplavané časy rovněž svědčí o jejím prudkém výkonnostním růstu.

Tereza Šoutová obsadila třetí místo na 50 metrů znak, páté místo na 100 metrů znak, šestá byla na 100 metrů prsa a osmá doplavala na 50 metrů kraul.

Mezi devítiletými získala třetí místo Aneta Slavíková na 50 metrů znak, čtvrtá skončila na kraulové stovce. Petra Zemanová vyplavala pro družstvo sedmé místo na 50 metrů kraul a osmá skončila na 100 metrů prsa. Z ostatních plavkyň do první desítky doplavala jen Kozmerová.

Z mladoboleslavských chlapců se k medailovým pozicím nejvíce přiblížili Jan Maděra, Černý, Zítka, Šitler a Brzobohatý.