Billy Boy – Tatran Střešovice 9:6

Kdo v sobotu večer dorazil do mladoboleslavské sportovní haly, rozhodně nemohl litovat. Extraligoví florbalisté Billy Boy a Tatranu Střešovice předváděli extra prvotřídní sportovní podívanou před výbornou diváckou kulisou čítající více než 400 florbaluchtivých fanoušků.

Boleslavský florbalový večer byl o to příjemnější, že se domácímu týmu herně i střelecky dařilo a nakonec si připsal ne zcela čekanou ale rozhodně zaslouženou výhru 9:6. Střeleckým tahounem večera byl po čase opět Ondřej Fojta, velkou oporou byl fantasticky chytající Lukáš Bauer, vyhlášený nejlepším hráčem utkání na domácí straně.
Z pohledu domácích florbalistů fantastické utkání s výbornou diváckou kulisou. Sportovní zážitek, který boleslavským fandům nabídl kompletní divácké potěšení a menu obsahující kromě dalšího branky, body i přestávkový program.

Branky: Fojta 3, Křenek, J. Bouška, Pluhař, Rožnovják, Salát, Novák – Ullmann, Natov, Pahlen, Vávra, Fridrich, Ondrušek. Rozhodčí: Gavlas, Mikula. Vyloučení: 6:2. Využití: 2:3. Diváci: 407.

O uplynulém víkendu se mladoboleslavští juniorští florbalisté utkali v domácím prostředí s pražskými celky FbŠ Bohemians a AC Sparta Praha. A bylo se na co dívat. Gólově bohaté zápasy  se musely líbit.

Billy Boy – Bohemians Praha 9:10 pp

V sobotu se v mladoboleslavské Městské sportovní hale střetly dva týmy, které se velmi dobře znají. Pražský celek Fbš Bohemians přijel do Mladé Boleslavi jako mírný favorit, ale domácí prostředí a povrch hrál do karet boleslavským mladíkům, kteří nechtěli nechat nic zadarmo. Po základní hrací době byl stav nerozhodný 9:9 a bonusový bod vystřelil Bohemce v prodloužení Sládeček.
Branky: Kotrbatý 5, Mátl 2, Kotrlec, Filipec, Válka – Sládeček 3, Nushart 2, Bílek 2, Šárka, Jakšič, Kieler.

Billy Boy – Sparta Praha 11:4

V nedělním utkání se borci Billy Boy utkali se Spartou Praha, která se pohybuje ve středu tabulky stejně jako domácí mladíci. Ovšem Boleslav posílena sebevědomím ze sobotního zápasu, kdy vzala bod aktuálně vedoucímu týmu tabulky, nastupovala do zápasu jako favorit. Už po čtyřiceti vteřinách vedli domácí po střelách Mátla a Calty 2:0. Na konci dvanácté minuty se prosadil opět Calta a bylo to 3:0.
Branky: Mátl 3, Ludvík 2, Calta 2, Kroupa, Baudisch, Filipec, Kotrbatý – Ježek, Nachtmann, Pícha, Pelc.

VE STŘEDU POHÁR S LÍPOU

Ve středu od 20.15 hodin čeká Billy Boy v českolipské sportovní hale jistě jiskřivé derby proti FBC Česká Lípa v rámci čtvrtfinálové skupiny Poháru České pojišťovny.

Česká Lípa bude mít pochopitelně ve svém středu pro boleslavské řadu známých tváří, v čele s matadory Štěpány Slaným a Motejzíkem, brankářem Ivanem Ponomarevem a celý tým řízen lodivodem Jiřím Stožickým. Všechno bývalí členové boleslavské florbalové party.  V novém pohárovém modelu se v, pro boleslavský tým symbolické, skupině BB  střetnou kromě České Lípy  ještě s Tatranem Střešovice a Sokolem Královské Vinohrady.

„S Lípou je to vždy vyhrocené. Hodně hráčů tu hrálo, dokonce jsme jeden rok v juniorské lize měli na výpomoc celou lajnu z Lípy. Teď už tu zůstal pouze "Hulk" – Radek Gwuźdź. Štěpán Slaný se bude chtít určitě ukázat, všichni známe jeho příběh v Boleslavi. Také bývalý trenér mužského týmu BILLY BOY Štěpán Motejzík se bude chtít předvést. Rozhodně uvidíme zajímavé utkání plné bojovnosti, střetů a gólů. Diváci budou hnát domácí tým kupředu, vždyť mnoho z nich ještě před lety fandilo a povzbuzovalo Mladou Boleslav," říká k derby jeden z mladíků v kádru Boleslavi  Tomáš Novák.