Jak rušné tedy léto na benáteckém stadionu bude?
Po ukončení uplynulé sezony, tedy 15. dubna, musíme tak jako každý rok během krátké doby připravit zimní stadion na jeho bezproblémový provoz. Maluje se, uklízí, opravuje. S provozem ledové plochy začínáme už 2. července. To v Benátkách zahajuje první čtrnáctidenní přípravný kemp. Na něj naváže První hokejová škola Sparty. Led bude k dispozici také Janě Pucandlové a její dnes už tradiční Brankářské škole. Do Benátek zavítají také mužstva z Čeljabinsku, Jekatěrinburku a dalších míst. Od 7. do 11. srpna se na našem stadionu uskuteční tradiční mezinárodní turnaj. Nesmím opomenout ani krasobruslaře z Mladé Boleslavi. V podstatě celý srpen se v Benátkách bude připravovat rovněž sparťanská mládež. Věřím, že letní program zabezpečíme tak, aby všichni byli spokojeni.

Máte už jasno o tom, jak bude vypadat zápasová příprava benáteckého áčka?
Áčko se na ledě objeví poslední týden v červenci. Svěřenci Luďka Škalouda pak první přípravné utkání sehrají ve Vrchlabí 7. srpna. Navazovat budou zápasy s tradičními týmy – Kolínem, Pískem, Děčínem atd. Prostě taková ta klasika. Druholigový tým před startem mistrovské sezony sehraje zhruba deset přípravných utkání.

V posledních letech se staly lahůdkou na benáteckém zimním stadionu mezistátní a mezinárodní zápasy. Chystá se něco také letos?
Domlouváme například se Spartou, že by právě v Benátkách odehrála některé přípravné utkání. Navíc se může stát, že se v Benátkách odehrají některé zápasy I. ligy. To za předpokladu, že nebude v Mladé Boleslavi včas dokončena rekonstrukce ledové plochy. Proto existuje možnost, že by boleslavští hokejisté některý ze zápasů odehráli právě na benáteckém ledě.

Dočká se úprav také interiér zimního stadionu?
Snažíme se myslet především na diváky. Proto znovu chceme interiér vylepšit tak, aby se diváci v ochozech benáteckého zimního stadionu cítili co nejlépe. Navíc se připravuje přístavba tribuny pro sedící fanoušky.