První novou tváří extraligového týmu úřadujících badmintonových šampionů z Benátek nad Jizerou pro nadcházející sezónu je juniorský reprezentant České republiky, stále ještě sedmnáctiletý, Tadeáš Brázda, který přichází na roční hostování z klubu BC 66 Ivančice.

"Do Benátek se těším hodně. Jsem rád, že můžu hrát za nejlepší extraligový tým. Je to pro mne obrovská výzva. Jsem zvědavý na nové spoluhráče prostředí a tréninky. Bude zajímavé hrát a získávat zkušenosti v novém týmu," říká rodák z Ivančic.

"Tadeáše jsem sledoval již delší dobu a myslím, že patří mezi perspektivní mladé hráče. Věřím, že působení v týmu a tréninky v Benátkách nad Jizerou mu pomohou v jeho výkonnostním růstu. Rád bych poděkoval BC 66 Ivančice, respektive otci Tadeáše, za vstřícné jednání ohledně působení v Benátkách a věřím, že spolupráce bude ku prospěchu obou stran.O dalších posilách a složení kádru pro sezónu budeme informovat v brzké době. Jak bylo zástupci extraligových klubů dohodnuto, příští extraligový ročník se bude hrát pouze na sedm utkání a systémem na tři vítězné sety do jedenácti bodl," říká prezident benáteckého klubu Petr Martinec.