Rezerva florbalistů Billy Boy Mladá Boleslav odehrála ve 3. lize (čtvrtá nejvyšší soutěž) celkem další mistrovská utkání a všechna vítězně.

Postupně na holích boleslavské rezervy skončily poměrem 8:3 pražský tým Hlásná, 8:4 Tatran Střešovice C, 8:5 Benátky a 5:1 Panthers Praha B.

Tým prožívá výsledkově i výkonnostně svou nejpovedenější sezonu a čtyři zápasy před koncem soutěže má na prvním místě náskok sedmi bodů na druhé Kladno B. Po dlouhých letech čekání je postup do 2. ligy velice reálně se blížící metou, kterou by měl tým zvládnout. 2.l iga je totiž dle regulí nejvyšší soutěží, kterou mohou rezervní týmy hrát.

Jádro mužského B týmu tvoří jak starší zkušení hráči, někteří dokonce s extraligovými zkušenostmi, tak mladí a šikovní hráči, nedávno ještě junioři, kteří se do extraligového A týmu nepropracovali nebo z něj vypadli. Nejlepším střelcem a tahounem týmu je mladý střelec Tomáš Voborník, obranu tmelí hrající trenér Pavel Hanzlík, v brance výrazně pomáhají méně vytížení brankáři A týmu, šanci dostávají junioři.