Čtvrtfinálová série florbalové extraligy se z Prahy stěhuje do Mladé Boleslavi za stavu 2:0 pro Chodov. Domácí borci ale věří, že se jim podaří po víkendu srovnat a vrátit celý souboj ještě na Jižní město. Třetí zápas série se hraje v sobotu od 19 hodin, případný čtvrtý v neděli od 17 hodin ve sportovní hale.

Brankář Jakub Koráb: Vyrovnáme!

Jak hodnotíte minulý čtvrtfinálový víkend v Praze, který se Billy Boy nevydařil?
Oba víkendové zápasy jsme prohráli o gól. Především v úvodním zápase jsme měli soupeře první „na lopatě“ my, bohužel jsme však jasné šance nedokázali proměnit.

Jaký máte pocit ze svých výkonů v prvních dvou čtvrtfinále?
Určitě mým hlavním cílem bylo pomoci týmu k vytouženým vítězstvím, což se nepodařilo. V prvním zápase jsem měl nebo mohl dvě situace vyhodnotit lépe a neinkasovat. Ve druhém zápase chyby vedoucí k obdržení branky nevnímám. I přes první zápas musím uznat, že celkově jsem se svými výkony v dosavadních vyřazovacích bojích spokojen.

Jak reálnou vidíte šanci na to, že se podaří sérii na boleslavském hřišti vyrovnat a vynutit si páté rozhodující utkání v Praze?
Důležité je, abychom si všichni v hlavě srovnali myšlenky a odvedli výkon odpovídající našim možnostem.

Máte s pro florbalové fanoušky nějaký vzkaz, proč s a přijít na domácí čtvrtfinálové duely s Chodovem?

Zápasy play-off jsou vrcholem celoročního tréninkového snažení, hráči by měli předvádět nejlepší výkony, ve vzduchu je někdy až elektrizující atmosféra. Věřím, že nikdo, koho v Boleslavi florbal alespoň trochu zajímá, si nenechá tyto zápasy ujít.