Liga starších dorostenek

Auto Škoda – Sparta B 44:59
V utkání proti favoritu měly domácí hráčky vydařený úvod. Střetnutí bylo až do sedmé minuty třetí čtvrtiny vyrovnané, závěr se však boleslavským hráčkám nevydařil. Ve čtvrté čtvrtině soupeřky díky velmi dobré obraně nepustily zápas z rukou. Boleslavi se nedařilo v útoku.
AŠ: Kubínová 14, Ondrášíková 6, Antošová 5, Baboráková, Černíková, Kolářová a Mýtová 4, Šulcová 2, Dosoudilová 1, Alferi, Kučerová, Šťastná. Trojky: 0:4. Fauly: 16:13. Trestné hody: 7/2:15/11.

Auto Škoda – Aritma 68:59
V první čtvrtině Boleslav otočila výsledek a náskok si udržovala i ve druhé čtvrtině. Třetí část byla vyrovnaná a hostující hráčky stáhly náskok domácích na šest bodů.
Rozhodovalo se v závěrečné části, ve které si domácí hráčky získaný náskok pohlídaly. K solidně obraně přidaly i zlepšení v útoku.
AŠ: Černíková 16, Kubínová 12, Ondrášiková 10, Antošová 7, Baboráková a Mýtová 6, Šulcová 5, Kolářová 4, Dosoudilová 2, Alferi, Dlasková, Kučerová, Šťastná. Trojky: 0:7. Fauly: 25:19. Trestné hody: 19/10:29/12.

Liga starších žákyň

Auto Škoda – Prosek 51:87
Střetnutí bylo v prvních dvou čtvrtinách vyrovnané. Po poločase se však domácí hráčky dopouštěly častých chyb a nedařila se střelba.
AŠ: Michálková 16, Pechancová 10, Janů 8, Bonaconzová a Simandlová 6, Šmachová 3, Veselá 2. Trojky: 1:2. Fauly: 19:16. Trestné hody: 12/2:24/16.

AŠ – Slovanka 50:103
Pražské hráčky nastoupily v roli favoritek a v utkání to potvrdily. Domácí družstvo ve stejném složení jako proti Proseku (Michálková, Pechancová, Janů, Bonaconzová, Simandlová) od začátku střetnutí hodně chybovalo a soupeřkám dovolilo odskočit vysokým rozdílem. Ten platil až do závěru utkání.
Auto Škoda: Michálková 10, Nerudová a Pechancová 9, Simandlová 8, Šámalová 4, Bonaconzová, Ritterová, Veselá a Šmachová 2. Trojky: 0:4. Fauly: 10:15. Trestné hody: 9/6:17:11.

KP starší minižáci

AŠ – Nymburk 71:32, 55:48
Šlo o přímý souboj o třetí postupové místo do finálové skupiny. Domácí hráči předvedli soustředěný a velmi dobrý výkon v prvním střetnutí. Ve druhém utkání postrádala Boleslav bojovného ducha a jen razantní domluva trenérů znamenala, že i druhý zápas dovedli do vítězného konce.
Auto Škoda: Buďa 35, Le Anh 29, Šimůnek 20, Prášek 16, Hambálek a Zlámaný 8, Heršálek 6, Dumek 4, Kerda 1.