AŠ Mladá Boleslav – Sokol Pražský B 78:68

Na hráčích byla znát vánoční, herní a tréninková přestávka, a tak bylo utkání od úvodního rozskoku plné nepřesností a chyb.

Začátek utkání zastihl navíc boleslavské hráče nekoncentrované na hru, a tak první polovina úvodní čtvrtiny patřila hostujícímu týmu. Po oddechovém čase a změně obrany se hráči konečně probudili a dokázali získat mírný náskok čtyř bodů.

Přes snahu všech o zlepšení výkonu se nepodařilo během dalších dvou čtvrtin výrazněji zvýšit vedení. Zlom nastal až v druhé polovině poslední čtvrtiny, když hráči Auto Škody přitvrdili v obraně. Podařilo se jim získat několik míčů a z protiútoků navýšit rozdíl ve skóre na deseti bodů.

AŠ: D. Dvořák 17, Skřivánek 13, Matoušek 11, P. Valc 11, Kejmar 9, P. Dvořák 6, Jenčík 6, Pacovský 2, J. Valc 2, Hlaváč 1, Frýda, Procházka.

Trojky: 6:6. TH: 21/18:19/12. Fauly: 17:18. Průběh: 15:11, 31:28, 51:47.

AŠ Mladá Boleslav – Bohnice 99:82

Slovan přijel do Mladé Boleslavi se skalpem BSK Jičín, s nímž Boleslavští v posledním hracím víkendu dvakrát prohráli. Soupeř potvrdil své kvality a nedovolil domácímu týmu získat během tří čtvrtin výraznější náskok. Díky zařazení všech dvanácti hráčů týmu do utkání měli ale domácí hráči v poslední čtvrtině více sil a vysunutou obranou, doplněnou rychlými protiútoky smetli v závěru utkání soupeře z palubovky sportovní haly.

AŠ: Jenčík 22, P. Dvořák 17, J. Valc 11, P. Valc 9, Ďurech 8, Skřivánek 8, Hlaváč 7, D. Dvořák 6, Frýda 4, Procházka 3, Matoušek 3, Pacovský 1.

Trojky: 8:7. TH: 18/11:22/15. Fauly: 20:18. Průběh: 22:21, 45:39, 72:66.

Ženy basketbalového oddílu TJ Auto Škoda sehrály první utkání krajského přeboru v roce 2011 s Louny a Slaným.

AŠ Mladá Boleslav – Louny 50:46

Výsledek prvního utkání v Lounech, kdy Louny zvítězily rozdílem 34 bodů, favorizoval soupeřky. Snaha boleslavských hráček vrátit soupeři porážku však nevyzněla naprázdno. Přesto, že se domácím hráčkám do poločasu nedařilo a prohrávaly 22:29, zlepšenou hrou a hlavně bojovností v druhé části utkání, dokázaly udržet v závěru těsné vítězství a připsat si dva důležité body do tabulky.

AŠ: Sopirjaková 16, Kubínová 9, Baboráková 7, Chmelová 7, Antošová 4, Ondrášiková 4, Němečková 2, Kolářová 1, Nerudová.

Čtvrtiny: 11:16, 11:13, 18:9, 10:8. Trojky: 2:2. Šestky: 15/6 : 18/8. Fauly: 19:20.

AŠ Mladá Boleslav – Slaný 66:46

Nedělními soupeřkami byly hráčky BC Slaný, které dokázaly Mladou Boleslav porazit na domácí palubovce rozdílem 37 bodů a v tabulce přeboru měly k dobru čtyři body. Domácím hráčkám se sice v úvodu utkání nepodařilo proměnit několik šancí, ale přesto si postupně zajistily dobrou kombinační hrou do poloviny utkání náskok třinácti bodů. I přes tvrdou hru hostujícího družstva se nepodařilo Slánským nalézt recept na chytrou hru domácích, které pak rychlými protiútoky definitivně zlomily odpor soupeře a zaslouženě zvítězily rozdílem 20 bodů.

AŠ: Chmelová 15, Kubínová 14, Kolářová 9, Antošová 7, Ondrášiková 6, Sopirjaková 6, Bonaconzová 5, Baboráková 3, Janů 1.