Neúspěšnější zástupkyní celé české výpravy se stala jedenáctiletá Barbora Míková z Hýskova, která dokázala oba své individuální starty v kategorii s o rok staršími soupeřkami proměnit v pódiová umístění. V disciplíně Biathle (400 m běh + 50 m plavání + 400 m běh) vybojovala medaili zlatou a v disciplíně Triathle (2 střelby laserovou pistolí vložené do Biathle) bronzovou. Další dvě stříbrné medaile získala společně se svým oddílovým kolegou Matějem Humlem ve štafetových závodech.

A k tomu navíc přidaly se svými kolegyněmi z dalších oddílů ještě dvě stříbrné medaile z hodnocení družstev. Další dva zástupci Spartaku Martina Vavřičková a Jan Nosek sice ve svých individuálních a štafetových závodech na medaile nedosáhli, ale svými výbornými výkony si nakonec vybojovali bronz z Biathle v soutěži družstev.

Kozlové vyhráli první přátelák, stěhují se do Kolína
PROFESIONÁL. Filip Novotný podepsal svoji první smlouvu. Stal se hráčem nymburského mistrovského mužstva.