Liga starších dorostenek

AŠ – Pelhřimov 64:49
Hostující hráčky se představily agresivním pojetím hry a zónovou obranou. Úvod se ale vydařil boleslavským hráčkám, které získaly pětibodový náskok v první čtvrtině. Po poločase svítilo na ukazateli nadějné skóre pro Boleslav 34:23.

Úvod poslední části byl vyrovnaný, ale v rozmezí sedmé a osmé minuty se podařilo Pelhřimovu snížit až na rozdíl 7 bodů, a z utkání se pomalu stávalo drama. Pak ale domácí hráčky opět zapnuly na plný výkon a dotáhly utkání do vítězného konce.

AŠ: Černíková 16, Kubínová 11, Ondrášiková 10, Antošová 8, Šulcová 7, Mýtová 6, Baboráková 5, Kučerová 1, Kolářová, Šťastná. Trojky: 1:6. Fauly: 17:14. Trestné hody: 14/10 : 18/9.

AŠ – Benešov 66:56
Domácím hráčkám nevyšel vstup do utkání. a soupeřky se tak dostaly do vedení o 6 bodů, Pak se zlepšila obrana Boleslavaček, které srovnaly skóre, a začínalo se opět od nuly.

Ve druhé čtvrtině se Boleslavi stále nedařila střelba, a tak o to lépe musely bránit. I třetí čtvrtina přinesla velmi vyrovnaný basketbal, domácí hráčky se dostaly do mírného vedení, ale nedokázaly odskočit na větší rozdíl.

O utkání tak rozhodla poslední čtvrtina. V ní si Mladá Boleslav udržovala stále mírný náskok a vnutila soupeřkám svou hru.

Dobrou obranou a aktivním útokem se nakonec podařilo domácím hráčkám dotáhnout utkání do vítězného konce.

AŠ: Kubínová 16, Černíková 14, Ondrášiková 14, Mýtová 9, Antošová 6, Baboráková 4, Kolářová 2, Šulcová 1, Šťastná. Trojky: 0:2. Fauly: 15:20. Trestné hody: 32/16 : 7/4.

Liga starších žákyň

AŠ – Dobřichovice 61:63
Ligová premiéra na domácím hřišti nedopadla dobře. Mladoboleslavský tým nastoupil v základní sestavě: Pechancová, Bonaconzová, Simandlová, Zajícová a Michálková.

V první polovině zápasu se Boleslavačkám dařilo držet se soupeřkami krok, díky špatné obraně a neproměňovaným košům prohráli první poločas o 1 bod.

V druhé polovině zápasu se snažily domácí hráčky dotáhnout náskok soupeřek ale v závěru se jim nepodařilo úspěšně zakončit a těsně prohrály.
Trojky: 0:0, Trestné hody: 23/13 – 22/9. Fauly: 22:17.

AŠ – USK Praha 70:76
První polovina utkání byla velmi vyrovnaná. Boleslavským hráčkám vycházel presink, a tím získávaly hodně bodů. Díky tomu skončila první polovina zápasu v jejich prospěch o 4 body.

Ve třetí čtvrtinu domácí hráčky hodně polevily v obraně a soupeřky toho využily k třináctibodové šňůře. V poslední čtvrtině se Boleslavi nepodařilo vedení Pražanek stáhnout.

Trojky: 2:2. Trestné hody: 28/16 : 32/18. Fauly: 24:20.