Basketbalové starší dorostenky TJ Auto Škoda odjely k oběma utkáním dorostenecké ligy v basketbalu v oslabené sestavě, doplněné mladšími hráčkami.

Karlovy Vary – AŠ 39:60

Boleslavským hráčkám se vydařil začátek a brzo vedly 11:0 a snadno vyhrály první čtvrtinu. I druhá část se nesla ve stejném duchu a zdálo se, že utkání se bude dohrávat jen z povinnosti. V poločase svítilo na tabuli skóre 39:12 pro Mladou Boleslav.

Ve třetí čtvrtině se však začalo dařit Karlovarským v útoku a stáhly vedení Mladé Boleslavi na rozdíl 18 bodů. V poslední části si již hostující hráčky náskok podržely.

AŠ: Michálková 15, Černíková, Smejkalová a Šulcová po 10, Antošová 6, Dosoudilová a Pechancová po 4, Bonaconzová 1.

Čtvrtiny: 7:21, 5:18, 17:8, 10:13. Trojky: 0:1. Trestné hody: 21/14:11/4. Fauly: 15: 23.

Tachov – AŠ 73:79

V Tachově čekala boleslavské basketbalistky pouze šestice domácích hráček. Začátek utkání vyšel Boleslavačkám a v páté minutě vedly 12:4, ale první čtvrtinu vyhrály jen s jednobodovým náskokem.

Pak se ale rozehřály domácí a dobrým pohybem v útoku a díky ztrátám boleslavských hráček začaly hru vyrovnávat a na konci první části svítilo na tabuli skóre 18:17 pro Mladou Boleslav. Trenéři hostujících hráček nebyli spokojeni zejména s pohybem v útoku, ale zejména s nedůraznou obranou.
Na začátku druhé čtvrtiny si hostující hráčky vytvořily šestibodový náskok, který v závěru zvýšily až na deset bodů. Útlum Boleslavaček ve třetí části hry znamenal vyrovnání skóre a dokonce vedení Tachova. V závěrečné čtvrtině však boleslavské hráčky vytáhly agresivní obranu po celém hřišti a domácímu týmu začaly ubývat síly. Poslední dvě minuty byly již v režii hráček Mladé Boleslavi.

AŠ: Smejkalová 16, Šulcová 14, Černíková a Michálková 13, Antošová 11, Dosoudilová 7, Pechancová 3, Bonaconzová 2.

Čtvrtiny: 17:18, 12:21, 25:15, 19:25. Trojky: 4:6. Trestné hody: 21/11:13/11. Fauly: 12:15.