Nymburk B - Auto Škoda 42:87

V sobotu je čekal tým B, který v dosavadním průběhu získal 2 vítězství oproti 7 porážkám, a tak hostující tým byl papírovým favoritem.

Od úvodu utkání se ujal své role, ale nedařilo se mu prosadit podle představ trenéra. Na vině byla prostupná obrana, do které se prosazovaly hráčky Nymburka zejména ve hře 1 na 1. V útoku musely hrát od začátku proti zónové obraně, kterou se jim dařilo přestřílet. Ještě v šesté minutě tak svítilo na tabuli skóre 10:10, ale v závěru první čtvrtiny zvýšila Mladá Boleslav své vedení na rozdíl 6 bodů při skóre 22:16.

Konečný výsledek hovořil jasně pro Mladou Boleslav.

AŠ: Dlouhá 19, Dřevová 18, Ondrášiková 11, Antošová a Matoušková po 9, Vitovská 8, Baboráková 7, Tůmová 4, Kolářová 2. Čtvrtiny: 22:16, 16:8, 23:8, 26:10. Trojky: 4:1. Šestky: 11/5 : 23/9. Fauly: 21:11.

Nymburk A - Auto Škoda 65:55

V neděli čekal Boleslavačky těžší soupeř. Nymburk A měl pouze 2 porážky, jednu právě s Mladou Boleslaví, a druhou s Louny.

Do poslední části se odcházelo za vyrovnaného stavu 47:47. Mladé Boleslavi se v této části nepodařilo zastavit rozjetý Nymburk, i když domácím hráčkám docházely síly, tak hostující hráčky hrály bez pohybu v útoku a s mnoha fauly v obraně. Domácí tým v této části střílel 20 trestných hodů, neboť Boleslavačky nenašly recept na agresivní nájezdy domácí hráčky Hamplové, která sama dala 25 bodů, z toho 16 z trestných hodů. Výsledkem byla porážka Mladé Boleslavi 55 : 65, její hráčky propadly ve druhém poločase, když nedokázaly hrát proti agresivní hře soupeřek.

AŠ: Ondrášiková 13, Dřevová 12, Kolářová 9, Dlouhá 7, Baboráková a Tůmová po 4, Matoušková, Paurová a Vinšová po 2, Antošová. Čtvrtiny: 21:15, 16:8, 10:24, 8:18.