U hudebního pavilonu lesoparku Štěpánka se uskutečnil 75. ročník Běhu Štěpánkou, který se zároveň běžel jako 11. ročník Běhu Emila Zátopka a 13. ročník Memoriálu Luboše Kysely. Na strt se postavila více jak stovka závodníků od těch nejmenších předškolního věku po vytrvalce ligové úrovně. K nejúspěšnějším patřil domácí Jiří Miler z AC Mladá Boleslav, který zvítězil v kategorii mílařů a ve vytrvalcích si doběhl pro druhé místo.

Výsledky jednotlivých kategorií:

Předžáci (1999 a mladší) 250 m

1. Zakonov Filip, 99 AC Mladá Boleslav 0:55
2. Zoulík Jonáš, 00 ŠSK Újezd nad Lesy 0:58
3. Vorel Martin, 99 AC Mladá Boleslav 1:02
4. Hercík Jakub, 00 USK Ústí n.L. 1:05
5. Moucha Matěj, 99 Kosmonosy 1:07
6. Töpfer Ladislav, 00 AC Mladá Boleslav 1:09
7. Hloušek Zdeněk, 03 AC Mladá Boleslav 1:16
8. Biksadský Tomáš, 00 AC Mladá Boleslav 1:19 9. Čermák Jiří, 02 AC Mladá Boleslav 1:26
10. Jirásko Petr, 02 REAL MB 2:03


Předžáci (1997 – 1998) 480 m

1. Šimek Vojtěch, 97 ŠSK Újezd nad Lesy 1:53
2. Siegl Pavel, 98 ŠSK Újezd nad Lesy 1:54
3. Zoulík Matouš, 98 ŠSK Újezd nad Lesy 1:57
4. Charvát Adam, 98 ŠSK Újezd nad Lesy 1:57
5. Töpfer Michal, 97 AC Mladá Boleslav 2:03
6. Schubert Daniel, 98 6. ZŠ MB 2:08
7. Wágner Jakub, 98 AC Mladá Boleslav 2:11
8. Srnec Matěj, 98 AC Mladá Boleslav 2:16
9. Spanilý Tomáš, 98 AC Mladá Boleslav 2:18


Mladší žáci (1995-1996) 800 m

1. Vošvrda Sebastian, 96 AC Mladá Boleslav 3:02
2. Lukovec Viktor, 95 AC Mladá Boleslav 3:17
3. Prokop David, 96 AC Mladá Boleslav 3:18
4. Schönfeld Petr, 96 AC Mladá Boleslav 3:20
5. Hřebík Jakub, 95 AC Mladá Boleslav 3:22
6. Vilo Michal, 96 AC Mladá Boleslav 3:24
7. Hrubý Jan, 95 AC Mladá Boleslav 3:25


Starší žáci (1993 – 1994) 1500 m

1. Mlčoch Bedřich, 94 6. ZŠ MB 5:39 2. Suchý Michal, 94 6. ZŠ MB 6:02
3. Novák Lukáš, 94 6. ZŠ MB 6:57


Předžákyně (1999 a mladší) 250 m

1. Šimková Lucie, 00 ŠSK Újezd nad Lesy 0:58
2. Veselá Magda, 99 AC Mladá Boleslav 1:00
3. Tuzarová Kateřina, 99 AC Mladá Boleslav 1:02 4. Matějková Kateřina, 99 AC Mladá Boleslav 1:04
5. Heydrichová Kamila, 01 AC Mladá Boleslav 1:06
6. Penzkoferová Nicole, 99 AC Mladá Boleslav 1:08
7. Vaníčková Tereza, 00 AC Mladá Boleslav 1:09
8. Svobodová Alžběta, 00 ŠSK Újezd nad Lesy 1:10
9. Králová Eliška, 00 AC Mladá Boleslav 1:11
10. Venerová Kateřina, 00 AC Mladá Boleslav 1:16
11. Rybářová Kristýna, 00 AC Mladá Boleslav 1:19
12. Milerová Veronika, 05 AC Mladá Boleslav 2:31
13. Vošvrdová Thea, 06 AC Mladá Boleslav 3:19

Předžákyně (1997 – 1998) 480 m

1. Zakonovová Barbora, 97 AC Mladá Boleslav 1:48
2. Vernerová Nikola, 97 AC Jindřichov 1:51
3. Spanilá Eliška, 98 AC Mladá Boleslav 2:09
4. Rampasová Jitka, 97 Dlouhá Lhota 2:12
5. Slaninová Eliška, 98 AC Mladá Boleslav 2:22
6. Poláková Bára, 98 AC Mladá Boleslav 2:27
7. Hřebíková Klára, 98 2:38


Mladší žákyně (1995 – 1996) 800 m

1. Čermáková Kateřina, 95 AC Turnov 3:15
2. Kubová Linda, 95 3:21
3. Penzkoferová Alexandra, 96 3:36
4. Řeháková Anna, 95 AC Mladá Boleslav 3:41
5. Mouchová Kristýna, 95


Starší žákyně (1993-1994) 1500 m

1. Tlustá Helena, 93 Nové Město na Mor. 6:08
2. Nováková Jana, 93 AC Česká Lípa 6:23
3. Škodová Šárka, 94 AC Mladá Boleslav 6:37
4. Mlynková Jana, 94 AC Mladá Boleslav 6:51
5. Bínová Radka, 93 AC Česká Lípa 6:55
6. Jonniaux Sigrid, 94 ASSA Ronse (B) 7:23
7. Drahozalová Lenka, 94 AC Mladá Boleslav 7:30
8. Košáková Kateřina, 94 AC Mladá Boleslav 7:32
Dědková Eva, 94 AC Mladá Boleslav NF


Dorostenky (1991 – 1992) 2400 m

1. Jíšová Barbora, 92 AC Syner Turnov 10:00 2. Beshirová Carmen, 98 SK Zdice 10:12
3. Lenčová Jana, 92 AC Syner Turnov 10:46
4. Najmanová Klára, 91 AC Mladá Boleslav 11:20
5. Drera Anais, 92 ASSA Ronse (B) 11:27
6. Vervaeke Elois, 91 ASSA Ronse (B) 12:57
7. Kovářová Michaela, 91 AC Syner Turnov 13:09


Juniorky (1989 – 1990) 2400 m

1. Šusterová Jana, 89 AC Mladá Boleslav 10:50
2. Křivanová Petra, 89 AC Mladá Boleslav 12:19


Ženy (1988 a starší) 2400 m

1. Sárová Lucie, 88 Nové Město na Mor. 9:19 2. Fousková Petra, 81 AC Čáslav 9:34
3. Fořtová Iveta, 72 Sokol Kolín 10:05
4. Zuzánková Tereza, 86 AC Slovan Liberec 10:15


Dorostenci (1991 – 1992) 3000 m

1. Kučera David, 91 ABK Liberec 12:14 2. Schmidt Petr, 92 AC Turnov 14:19


Junioři (1989 – 1990) 3000 m

1. Urie Jakub, 90 11:09

Muži mílaři (1988 a starší) 3000 m

1. Miler Jiří, 75 AC Mladá Boleslav 10:37
2. Hubáček Petr, 78 Nové Město na Mor. 10:40
3. Ježek Přemysl, 82 AC Slovan Liberec 10:45
4. Podrazil Jiří, 88 AC Slovan Liberec 11:08
5. Linhart Petr, 84 Sokol Holé Vrchy 11:54
6. Podrazil Tomáš, 85 Sokol Holé Vrchy 12:06


Muži vytrvalci (1969 a mladší) 8 400 m

1. Kourek Lukáš, 88 Nové Město na Mor. 30:50
2. Miler Jiří, 75 AC Mladá Boleslav 31:14
3. Linhart Radek, 76 TJ ČZU 31:15
4. Čivrný Jiří ml., 80 Semily 32:44
5. Linhart Petr, 84 Sokol Holé Vrchy 36:35
6. Pelant Vojtěch, 83 EPO TEAM 39:01


Muži vytrvalci (1959 – 1968) 8400 m

1. Fořt Martin, 68 Sokol Kolín 33:44
2. Lenča Jiří, 66 AC Česká Lípa 34:45
3. Sádovský Luboš, 65 Jablonec 35:02
4. Šolc Luděk, 61 AC Mladá Boleslav 36:36
5. Mlčoch Petr, 63 39:26


Muži vytrvalci (1949 – 1958) 8400 m

1. Čivrný Jiří st., 53 AC Slovan Liberec 35:26 2. Trejbal Karel, 51 SKP Mladá Boleslav 40:41
3. Kučera Luděk, 56 Liberec 41:47


Muži vytrvalci (1948 a starší) 8400 m

1. Javůrek Jiří, 48 Jiskra Horní Maršov 39:06 2. Čech Jaroslav, 41 Liga 100 Praha 39:29
3. Smutný Oldřich, 48 Jednota Mnichovo Hradiště 44:11