Auto Škoda B – Jiskra Zruč 23:30

V 11. kole Společné regionální ligy hostila rezerva HC Auto Škoda družstvo Jiskry Zruč.

Domácí házenkáři šli do utkání s cílem bodovat a vylepšit si svou pozici v mistrovské tabulce.

Domácí hráči nezačali utkání dobře. V útoku hodně kazili, soupeři nechávali dostatek prostoru pro hru a ve 13. minutě prohrávali o čtyři branky 4:8. Během dalších minut úvodní části hry se zlepšili především při útočné hře a pěti brankami v řadě otočili stav utkání ve svůj prospěch. V zbývajících pěti minutách prvního poločasu se hra vyrovnala, obě družstva se přetahovala o vedení a po třiceti minutách odešli hráči do šaten za stavu 15:14 pro hostující Jiskru Zruč.

Prvních deset minut druhého poločasu zvládli opět lépe hráči Zruče. Vytvořili si čtyřbrankový náskok, vedli v 37. minutě 20:16 a kontrolovali hru. Boleslavští hráči se snažili ještě o zkorigování nepříznivého stavu, ale na jejich pohybu už bylo znát, že nemají dostatek sil. Nestačili se vracet včas do obrany a soupeř mezer v obraně využil k snadnému zakončování.

„Béčko hrálo se Zručí, což je pro nás těžký soupeř, který má v kádru hodně mladých, běhavých hráčů. Někteří z našich hráčů už hráli během dne třetí utkání a tak to bylo na jejich výkonu hodně znát. V první půli to bylo ještě dobrý, ale v druhém poločasu nám soupeř utekl, docházely nám síly a nestíhali jsme bránit na nohou. Byla to zasloužená výhra Zruče,“ řekl k utkání boleslavské rezervy trenér Petr Kulas.

AŠ: Beneš, Jungman – T. Kábrt 1, Hluchý 1, Dlask, B. Kábrt 4, Železný, Polesný 1, Šťastný 4, Kulas 2, V. Kuchta 7, Ondra 3.

JAN PAVLÍČEK