Auto Škoda B – Kutná Hora 25:38

Vstup do utkání se rezervě HC Auto Škoda nevydařil. V 4. minutě prohrávali domácí házenkáři už 1:4 a její herní projev byl doslova hrozný. Hráči hráli špatně v obraně, hra v útoku byla bez nápadu a koncovka žalostná. Nebylo tedy divu, že házenkáři HC Auto Škoda odcházeli do šatny v půli utkání s osmibrankovým mankem za stavu 10:18.

Ani v druhém poločasu se hráči domácího celku nedokázali vybičovat k lepšímu výkonu. Po vlastních chybách inkasovali další laciné branky a branková ztráta pomalu, ale jistě narůstala. Do konce utkání se jejich brankové manko vyšplhalo až na třináct branek.

„Hráli jsme špatně v obraně a i v útoku. Nedařil se nám přechod do útoku a neproměňovali jsme šance. Předváděli jsme hru, která se nemohla líbit nikomu. Předvedený výkon se nedá snad ani komentovat,“ zkonstatoval s výkonem svých svěřenců nespokojený trenér rezervy HC Auto Škoda Radovan Kábrt .

Auto Škoda: Palo, Jungman – V. Kuchta 4, M. Novák 3, B. Kábrt 13, Dlask, T. Kábrt 1, Polesný 1, P. Váňa 1, Kulas 2, Ondra, Fól.

JAN PAVLÍČEK