K posledním dvěma utkáním krajského přeboru žen zajížděly basketbalistky TJ Auto Škoda na palubovku BK Pečky a Bohemia Poděbrady.

Pečky – Auto Škoda 60:59

Na sestavě Boleslavského týmu se podepsal konec sezóny, zranění a to, že dorostenky hrály ve stejném termínu na domácí palubovce. K sobotnímu utkání tak odjelo 6 hráček, proti kterým se ale také postavilo pouze 6 soupeřek. Přesto se hrálo ve svižném tempu. Domácí hráčky hrozily zejména střelbou trojek

Půl minuty před koncem zápasu Mladá Boleslav vyrovnala na 57:57, ale z následujícího protiútoku vstřelily Pečky trojku. Do konce zbývalo 9 vteřin.

Následoval oddechový čas trenéra hostí, který hráčkám nakreslil zakončení za 3 body. To se však nepodařilo zrealizovat a poslední 4 vteřiny vyhazovaly zpod koše. Po dalším oddechovém čase vsadily hostující hráčky na signál po vyhození z autu a spoléhaly na zakončení s faulem. Signál se podařil, zakončení však přišlo bez faulu a tak nakonec zvítězily Pečky.

AŠ: Antošová 13, Baboráková 12, Osaulenko a Vitovská 10, Kolářová 8, Ondrášiková 6.

Poděbrady – Auto Škoda 56:77

V neděli odjelo na utkání do Poděbrad 7 hráček, které čekalo poslední utkání sezóny. Domácí Basket Poděbrady nastoupil s devíti hráčkami a od počátku bylo utkání vyrovnané.

Po třetí čtvrtině vedla hostující děvčata o 14 bodů. O utkání se zdálo být rozhodnuto, jedinou překážkou hostujících hráček byl počet nafaulovaných.
Boleslavská děvčata zahrála velmi dobře v obraně a tentokrát se jim dařila i střelba za tři body.

Tímto výsledkem potvrdily i své konečné šesté místo v letošním krajském přeboru žen. I když je to oproti loňskému druhému místo propad, tak vzhledem k úrovni letošního ročníku KP a k sestavě, v jaké hráčky leckdy nastupovaly je to velmi dobrý výsledek.

AŠ: Sopirjaková 22, Antošová 17, Kolářová a Osaulenko 9, Baboráková a Ondrášiková 7, Vitovská 6.