Auto Škoda – Louny 23:36

Domácí házenkáři nastupovali do utkání II. házenkářské ligy mužů s vědomím, že nemají proti vedoucímu celku soutěže co ztratit.

Úvodní minuty utkání byly vyrovnané. Až v druhé desetiminutovce začali mít hosté mírnou převahu a vytvořili si brankový náskok, který ještě do poločasu zvýšili.

Začátek druhého poločasu potvrdil, že na vývoji utkání se už nic měnit nebude. Další čtyři branky hostujícího celku totiž znamenaly, že utkání bylo rozhodnuto, takže hráči Loun po zbytek hrací doby v klidu kontrolovali hru.

„Vstupovali jsme do utkání s tím, že nemáme co ztratit, ale můžeme jenom překvapit. Abychom však uspěli, museli bychom zvýšit bojovnost, důraz v obraně a zrychlit pohyb po hřišti. V rozpoložení, v jakém se momentálně nacházíme, a vzhledem k předváděné hře nemůžeme uspět. Podle toho to taky dopadlo,“ zkonstatoval po sobotním domácím utkání trenér HC Auto Škoda Petr Kulas.

AŠ: Kuka, Palo – Svárovský, J. Janhuba 6, P.Novák 2, F. Janhuba 2, V. Kuchta 4, Janus 2, J. Houška, T. Houška 1, Picek 3, P. Váňa 2, Polesný 1.

JAN PAVLÍČEK