Akuma Mladá Boleslav – Dolnobousovský SK B 4:0

V okresním přeboru přivítala rozehraná Akuma, pro kterou začala sezona díky předehrávce na Klášteře o týden dřívě, rezervu Bousova.

Domácí favorit začal tlakem, ale po deseti minutách ho zachránila tyčka po průniku Daiče. Akuma tlačila a za svou aktivitu byla odměněna po půl hodině hry, kdy se při rohu vřítil do vápna Koudelka a hlavou trefil přesně.

Hned po dvou minutách druhé půle byl v malém vápně důrazný Vladimír Kohnhäuser, který zvýšil na 2:0. Bohužel při srážce s brankářem Skálou si poranil tak vážně, že přímo ze hřiště putoval do nemocnice.

Hosté hrozili především Karnem, ten však nemohl přesně zacílit ani z nejvyloženějších pozic.

S muškou neměl však problémy domácí Kamenický, jehož rána z přímého kopu zapadla přesně za tyč.

Hosté se poté zlobili na sudího Flanderku. Ten sice neposoudil jako faul kontakt domácího brankáře s útočníkem Danlivem, ale v přerušení udělil golmanovi Zachařovi „podivnou“ žlutou kartu.

V závěru ještě dokonal domácí dílo po úniku střídající Valenta, naopak Karn v další tutovce vyhořel.

Branky: 31. Koudelka, 47. V. Kohnhäuser, 78. Kamenický, 87. Valenta.

Rozhodčí: Flanderka. ŽK: Zachař, Kučera – Karn. Diváci: 100.

Akuma: Zachař - R. Kohnhäuser, Kamenický, Kučera (86. Suchánek), Nový - V. Kohnhäuser (48. Valenta), J. Hlaváček (46. Košťák), Král, Bernat - Houser, Koudelka.

DBSK B: Skála - Jiří Kosina, Holub, Procházka, Kynčl - Havel (57. Danliv), Polák (82. Nechanský), Floriš, Jaroslav Kosina - Karn, Dajč.