Fotbalisté z Dlouhé Lhoty na Mladoboleslavsku prožívají velkou tragédii. Stejně tak jako rodina ani ne třicetiletého fotbalisty Josefa K. – manžela a otce šestileté dcerky.

Tragický pád z kola

Znamenitý sportovec se v sobotu v Březně na Mladoboleslavsku zabil, když spadl z kola.

Fotbalisté Dlouhé Lhoty v sobotu prožili hodně špatný den. Nejprve se dopoledne v rámci I. B třídy utkali s mančaftem Kosmonos a rozhodně nedopadli dobře. Prohráli 3:1.

Později odpoledne se jeden z nejlepších fotbalistů místního celku, vydal na jízdním kole do nedalekého Března. Tam ještě dorazil bez problémů. Zdržel se dlouho do noci.

Podle našich informací Josef K. večerodjíždělz Března domů za rodinou do Nové Teliby.

Jenže nedojel.

Ještě v Březně mezi náměstím a odbočkou na Novou Telib totiž podle policie z kola spadl tak nešťastně, že utrpěl smrtelná zranění.

Příčinu vyšetřuje policie

Podle policie se zřítil do příkopu, kde ho chvíli před sobotní půlnocí našel člověk, který tudy projížděl. „Proč třicetiletý muž z kola spadl, zjišťujeme. Přesná příčina nehody je předmětem dalšího vyšetřování,“ vysvětlil policejní mluvčí Ladislav Mareš.

Pro fotbalový celek Dlouhé Lhoty to je obrovská rána. „Kluci jsou z toho opravdu špatní a zvažují, že tento týden vynechají mistrák v Dolním Bousově,“ řekl Boleslavskému deníku sekretář klubu Václav Pára.

Deset let oporou Dlouhé Lhoty

V Dlouhé Lhotě hrál deset let. „Vyrůstal v SKP a zhruba od dvaceti let hrál u nás. Před pár lety byl asi na rok na hostování v Rejšicích. Dá se říci, že byl oporou našeho týmu,“ uvedl Václav Pára.

Úmrtí fotbalisty Josefa K. je neštěstím hlavně pro jeho rodinu – manželku a dítě. „Je to tragédie, měl nový dům a velkou hypotéku, pro rodinu to musí být hrozné,“ shodují se známí zemřelého.