Jak uvedl David Schön, mluvčí mladoboleslavské policie, k řádnému objasnění potřebují získat další podrobnosti například o průběhu kolize, způsobu jízdy, přesného času, kdy k této havárií došlo a zda jel muž na stroji sám či se spolujezdcem.

„Osmadvacetiletý řidič vyjel na žluté čtyřkolce bez registračních značek na rovném lesním úseku mimo vozovku a narazil do stromu. Ten se zlomil a dopadl na vozovku," popsal David Schön.

Těžce zraněného muže v bezvědomí našel řidič osobního vozidla. Okamžitě zavolal na linku 155. „Dispečerka je poté naváděla na asistovanou neodkladnou resuscitaci a na místo vyslala lékaře ve vozidle rendez-vous, posádku rychlé zdravotnické pomoci z Mladé Boleslavi a vrtulník pražské letecké záchranné služby," konstatovala Petra Effenbergerová, mluvčí Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje.

Poznamenala, že muž utrpěl vážné poranění hlavy, což si vyžádalo intenzivní lékařskou péči včetně zajištění dýchacích cest a připojení na umělou plicní ventilaci.

Následně byl letecky přepraven do Ústřední vojenské nemocnice v Praze.

Pokud jste se během nedělního dopoledne pohybovali v místech nehody a máte informace o nehodě čtyřkolky, zavolejte je policistům na číslo 974 877 522, nebo linku 158.