Noc z pátku třináctého na sobotu byla značně rušná. Ještě v pátek kolem jedenácté v noci došlo v Podlázkách nedaleko Mladé Boleslavi k havárii vozidla Peugeot 106. Řidiči osobního auta tam zřejmě ve značné rychlosti naboural do viaduktu. Utrpěl velmi vážná zranění a záchranáři jej ihned předali posádce letecké záchranné služby, která transportovala do pražské nemocnice. Mělo by se zřejmě jednat o osmnáctiletého mladíka.

K další velmi vážné havárii došlo jen o několik desítek minut později. Kolem půl jedné ráno náhodný svědek oznámil, že na silnici mezi Čistou a Plužnou je do stromu nabouraná Škoda Octavia, nikdo není na místě, ale je zde značné množství krve a auto má rozsvícená světla. Bylo tedy jasné, že jde o havárii, k níž došlo jen krátce před tím.

Policisté ihned začali pátrat v okolí nehody. Dohledali také majitele vozidla, který ale byl v Bělé pod Bezdězem a o havárii auta neměl ani potuchy.

„Po zhruba třech hodinách se policistům podařilo vypátrat, kdo asi vozidlo řídil a také, kde by dotyčný dvaatřicetiletý muž mohl bydlet. Skutečně ho také našli v domě v Čisté. Muž byl v bezvědomí a přivolaná záchranka ho odvezla do nemocnice v Mladé Boleslavi. Oba řidiči mají zranění klasifikovaná jako těžká,“ uvedl Mareš.

V sobotu po sedmé hodině ráno pak policisté a hasiči vyjížděli k další nehodě, tentokráte k Předměřicím nad Jizerou, kde se srazilo osobní auto s nákladním. Nehoda silnici na několik desítek minut zcela uzavřela.

Pomoc záchranné služby ovšem byla potřebná v Boleslavské ulici v Luštěnicích. Havarovalo zde osobní auto s motorkářem. Ten utrpěl vážné zranění a skončil v rukou přivolané záchranné služby.