K dopravní nehodě na silnici mezi Mladou Boleslaví - Neuberkem a Zámostím museli v sobotu kolem osmé hodiny večerní vyjíždět hasiči a záchranná služba z Mladé Boleslavi. Policisté ihned provoz na této silnici oboustranně uzavřeli.

Podle informací policejního mluvčího Ladislava Mareše tam přibližně dvacetiletý řidič Fordu Ka dostal na přímém úseku kluzké silnice smyk. "Narazil postupně vpravo do tří stromů a následně se auto dostalo do protisměru a zůstalo stát napříč vozovky," uvedl Mareš. Řidič utrpěl naštěstí jen lehčí zranění a hned skončil v péči lékaře mladoboleslavské záchranné služby. "Alkohol u řidiče zjištěn nebyl," dodal policejní mluvčí.

Po příjezdu hasičů již byla osoba mimo vozidlo a podle sdělení operační důstojnice Hasičského záchranného sboru Mladá Boleslav Soni Rajtové nebylo třeba vyprošťování. Z vozidla podle jejich slov ani nevytékaly žádné provozní kapaliny. Kvůli vyšetřování nehody a následném odstraňování následků musela být silnice oboustranně uzavřena až do 22 hodin.