Pořádný šok ve středu odpoledne zažil řidič nákladního auta u Mladé Boleslavi. Vystoupil z auta a pak se začaly dít věci!

„Ke střetu dodávky s nákladním vozidlem došlo ve středu kolem poledne na rychlostní silnici u Mladé Boleslavi,“ uvedl policejní mluvčí Ladislav Mareš.

Nedaleko sjezdu na průmyslovou zónu řidič nákladního tahače s návěsem jedoucí od Liberce na Prahu zastavil pro poruchu v odstavném pruhu. Za jízdy se mu totiž začalo kouřit od pneumatiky na návěsu.

Ve chvíli, kdy řidič zastavil a chystal se umístit za vozidlo výstražný trojúhelník, narazila do návěsu v plné rychlosti dodávka Peugeot. Asi čtyřicetiletého řidiče z totálně zdemolované kabiny dodávky vyprostili hasiči.

„Z místa ho s vážnějším zraněním odvezla záchranná služba. Policisté provoz více než hodinu odkláněli u Bakova nad Jizerou na souběžnou komunikaci,“ uvedl Mareš.

U sjezdu z rychlostní silnice došlo k další nehodě, když řidič osobního auta nedobrzdil a narazil do stojícího policejního vozidla. Při této nehodě nebyl nikdo naštěstí zraněn.