Dopravní nehoda postihla dva kamiony a jedno osobní vozidlo. "Kamion jedoucí od Zavadilky měl během jízdy pravděpodobně defekt na pneumatice, která měla prasknout, z toho důvodu najel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem a osobním vozem," sdělila Barbora Schneeweissová, policejní mluvčí pro Středočeský kraj. Na komunikaci leží převrácená cisterna.

"Jedna osoba byla zaklíněna v nákladním automobilu. Vůz narazil do stromu. Hasiči za pomoci motorové pily část větví a stromu odstranili, nyní probíhá další protipožární opatření," uvedla Tereza Sýkora Fliegerová, mluvčí hasičské záchranné služby. Řidič byl vyproštěn a předán do péče zdravotnické záchranné služby.

Ke zranění došlo u tří osob, které v době příjezdu policie byly při vědomí. Dle slov Moniky Novákové, mluvčí Zdravotnické záchranné služby, měli záchranáři v péči jednoho pacienta s pohmožděným hrudníkem a povrchovým poraněním hlavy. Ten byl po ošetření převezen do nymburské nemocnice.

Komunikace je zcela uzavřena, policejní hlídka stojí v Krchlebech, odkud odklání dopravu na Loučeň, poté zpět na Vlkavu.