Jen o pět minut později kontrolovali strážníci městské policie zdravotní stav muže, který zůstal na téže ulici ležet dokonce na chodníku. Ten si při pádu způsobeném alkoholovým opojením rozbil hlavu, a tak se svezl sanitkou do nemocnice. Třetího opilce, tentokrát Slováka ležícího před McDonaldem u Kauflandu, kontrolovala hlídka krátce před pátou hodinou.

Tohle není nudistická pláž!

Mladá Boleslav – Vnímat sluneční paprsky povrchem celého těla se v neděli odpoledne rozhodla na Krásné louce u Jizery čtveřice lidí. Odložili proto veškerý oděv a na břehu se slunili nazí. To ovšem pobouřilo muže, který se do stejných míst vydal s přítelkyní a dětmi. Poté, co vyrozuměl městskou policii, navštívila naháče hlídka, která je upozornila, že místo není nudistickou pláží, a požádala je, aby se oblékli. Čtveřice to bez protestů učinila.

Hlavní tah uzavřela nehoda

Vlkava – Střet dvou osobních automobilů v zatáčce v obci Vlkava na rozhraní Mladoboleslavska a Nymburska způsobil v pondělí ráno krátce po sedmé hodině značné dopravní komplikace. Protože auta, která se „políbila“, zůstala po havárii stát napříč v obou jízdních pruzích, byl hlavní tah na půl druhé hodiny uzavřen, než byla nehoda vyšetřena a z vozovky odstraněny její následky. Řidiči, kteří jeli v obou autech sami, vyvázli jen s lehkými zraněními, do nemocnice nakonec zamířil jen jeden z nich – pro jistotu absolvoval kontrolní rentgen.