Nehody se staly vlastně hned dvě, celkem havarovalo pět vozidel. Při jedné nehodě došlo ke střetu dvou osobních vozidel a nárazu do svodidel, při té další se srazila tři osobní vozidla.

"Dechové zkoušky u všech účastníků nehody jsou negativní," uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková před půl šestou s tím, že policisté monitorují kolonu vzniklou uzavřením dálnice od sedmatřicátého kilometru a komunikace zatím zůstává uzavřená.

U nehody zasahovali i členové HZS Středočeského kraje. "K nehodě došlo zhruba za nájezdem na dálnici D10 z Mladé Boleslavi směrem na Turnov. Byli zraněni čtyři účastníci nehody a jeden z policistů, toho pokousal na ruce pes, kterého se snažil vyprostit z havarovaného vozidla. Jedna ze zraněných osob si stěžovala na bolesti zad a byla proto z vozidla vyndána na páteřové desce. Všechny osoby byly předány do péče Zdravotnické záchranné služby," doplnil mluvčí hasičů Tomáš Bakalář.

Podle informace policejní mluvčí se zhruba deset minut po šesté hodině podařilo obnovit provoz v levém jízdním pruhu, k úplnému obnovení provozu došlo po 19 hodině.