Vážně vypadající nehoda se stala ve čtvrtek večer, krátce podesáté hodině večerní. Čtyřčlenná posádka jela z odpolední směny z automobilového průmyslu v Plazích domů, ovšem tam nedojel!Kvůli opravě železničního přejezdu u Olympia centra v Mladé Boleslavimuseli využít objízdnou trasu, a to se jim vymstilo.

Naštěstí za nimi jel další vůz, shodou okolností kolegové ze stejné směny a pracoviště. Ti viděli celou nehodu a kutálející se vůz, který spadl ze srázu do pole. Kolegové neváhali a okamžitě zavolali na tísňovou linku 155 a vrhli se pomoct kamarádům ze zdemolovaného vozu.

"Třijsmevytáhli okénkem u řidiče, další dívku jsmemuseli vytáhnout pátými dveřmi," svěřil se Deníku jeden ze zachránců. Naštěstí nikdo nepřišel o život. Dispečerka záchranné služby samozřejmě na místo události poslala hasiče i policii, ta na místě nezjistila u řidiče žádný alkohol. Jedna z dívek má na hlavě dvě boule a oděrky, za to druhá má zlomenou pravou ruku. Obě dívky převezla posádka záchranné služby na ošetření do nemocnicev Mladé Boleslavi. Dívky po ošetření byly puštěny domů. Jedna z dívek se vrátila zpět na místo nehody.

Pro zdemolovaný vůz přijela odtahová služba z Liberce, která spolupracuje s pojišťovnou, u niž bylo auto registrované.Hlavní věc ovšem byla ta, že všichni byli rádi, že žijí a radovali se z toho na místě autonehody, což dokazuje jedna s fotografií, které na místě pořídil Boleslavský deník.

Josef Pilař, Deník.cz