Podle svědka hrozilo, že spadne dolů. Na místo tak ihned vyrazila hlídka městské policie. „Při jejím příjezdu na místo, byla prohledávána oblast v okolí skalních převisů, kde byla zjištěna žena, která visela ze skály. Žena se držela pouze za větev keře již jen jednou rukou,“ vysvětlil Kubala.

Strážník musel požádat o pomoc kolemjdoucího muže. Za jeho pomoci pak ženu vytáhli. Žena byla pod vlivem drog a přiznala, že chtěla spáchat sebevraždu. Proto strážník zavolal záchrannou službu, která jí na místě ošetřila a dále převezla k dalším úkonům do Klaudiánovy nemocnice na interní oddělení.

Ukradl rohožky a šel se zabít

V sobotu o něco později, po půl deváté večerní, volala na městskou policii žena, aby nahlásila, že na střechu bytového domu vylezl muž a z chodby domu ukradl několik rohožek. „Strážníci se na místě kontaktovali s dalším obyvatelem domu, který je vpustil dovnitř.

Strážníci zjistili muže odpovídajícího popisu na střeše u komína. Muž hlídce uvedl, že už mu není pomoci a že skočí dolů. Strážníci muže vtáhli do domu a pomocí služebních pout mu zabránili v dalším sebepoškozování,“ uvedl zástupce velitele městské policie Ondřej Kubala. Strážníci jej převezli do Klaudiánovy nemocnice.

close Záchranáři se sebevrahem. info Zdroj: Městská policie Mladá Boleslav zoom_in