Notně posílen alkoholem nezvládl během jízdy po kruhovém objezdu řízení a vyletěl přímo do příčně zaparkovaných automobilů.

K incidentu došlo v místě, kde se ulice Jana Palacha kříží s ulicí Na Radouči, tedy přímo uprostřed sídliště.
Překvapení kolemjdoucí tak byli svědky toho, jak vozidlo dramaticky opustilo objezd a narazilo do hned tří s ním sousedících vozidel.

Úžas přihlížejících však umocnil ještě fakt, že řidič se nehodou nenechal vyvést z míry a pohotově se z místa nehody pokusil ujet.

Několik svědků karambolu se za kličkujícím vozem na vlastní pěst pustilo. Řidiče ve zcela podroušeném stavu společnými silami zastavili nedaleko služebny městské policie v ulici Jana Palacha a donutili jej setrvat na místě.

Situaci následně zajistila městská policie a celý incident převzala Policie ČR.

Na výzvu policistů řidič automobil opustil. Bez pomoci ovšem nebyl schopen chůze. Krevní test prokázal, že během jízdy měl v krvi 2,7 promile alkoholu.

Protože z nabouraného Rapidu vycházel kouř, byla na místo přivolána jednotka mladoboleslavských hasičů, která zjistila, že požár nehrozí.

„Řidič způsobil na čtyřech vozidlech škodu za 135 tisíc korun. S nejvyšší pravděpodobností bude obviněn z trestného činu řízení pod vlivem návykových látek. Hrozí mu zákaz řízení a odnětí svobody v době trvání 6 měsíců až 4 roky," uvedl mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek.